Головна Цікаво Як вибрати приватну клініку для малюків?

Як вибрати приватну клініку для малюків?

172
0
лікування зубів у дитини

Як тільки настало довгоочікуване диво і народжується дитинка, її відразу ж прикріплюють до певної поліклініці. У перші дні після виписки з пологового будинку дитинку  оглядатимуть в будинку, а вже через якийсь час доведеться молодій матусі ходити по лікарях самій. І якщо з терапевтом все зазвичай спокійно, то питання вузьких фахівців іноді стоїть руба: і потрапити складно, і результату ніякого.

Звичайно, іноді батькам щастить, і у них не виникає таких проблем, як записатися до лікаря і зробити потрібний прийом. Однак, як показує практика, більшість все-таки простоює величезні черги, заспокоюють своїх діток і думають, куди б податися ще. Ось тут-то і приходять на виручку приватні клініки, де можна просто і безболісно пройти необхідні процедури. Наприклад, якщо ви перебуваєте в Києві, то можна запросто здати аналізи, які приймає клініка Mom’s по вулиці Злотоустівська.

Цілком природно, що це вже вимагатиме певних витрат. Але на що тільки не підуть зневірені батьки, щоб доставити своєму малюкові максимум комфорту і спокою! На жаль, не всі приватні клініки однаково хороші. Як вибрати те, що треба?

Про це і піде мова нижче.

Перш за все, варто вибирати ту клініку, яка розташовується ближче до дому. На жаль, трапляються моменти, коли безцінної стає кожна хвилина, і тільки вчасно надана допомога зможе полегшити страждання малюка, а іноді і врятувати його життя. Але справа не тільки в цьому. Коли ви збираєтеся в клініку, то тривалий переїзд може доставити масу незручностей. В тому числі, і втомити дитини, який стане примхливим і неслухняним. Найкраще цього уникнути.

Як тільки ви знайшли організацію, чия адреса вас влаштовує, не треба плекати помилкових надій, що вона найкраща. Розпитайте своїх рідних і знайомих. Вивчіть детально інформацію, надану на сайті клініки. Знайдіть в Інтернеті відгуки. Безумовно, не всім відгуками треба сліпо довіряти, постарайтеся адекватно оцінити те, що пишуть люди, і спробуйте скласти свій портрет.

Варто також ознайомитися з розцінками на пропоновані послуги. Момент теж важливий. Іноді клініки відверто завищують вартість прийомів, і завжди можна знайти варіант економічніше. І пам’ятайте, що якщо десь виявиться дешевше, це не означає, що буде гірше.

Не зайвим було б зайти в клініку, щоб ознайомитися з інтер’єром. Обстановка повинна відповідати специфіці установи, дітям в клініці повинно бути цікаво і приємно. Наприклад, у багатьох приватних клініках встановлені телевізори, а черги зведені до мінімуму. Таким чином, дитина не встигає занудьгувати, він не починає хвилюватися і плакати.

Найкраще спочатку сходити на прийом до терапевта. Вже по спілкуванню з одним лікарем ви можете зробити певні висновки. Зважайте на те, що кожен лікар повинен бути не тільки першокласним професіоналом у своїй галузі, а й чудовим психологом, який заспокоїть ваше чадо, налаштує його на потрібний лад і створить сприятливу атмосферу для огляду і постановки діагнозу.

Обов’язково зверніть увагу на те, як лікар веде прийом і яке обладнання використовує. Пам’ятайте, що сучасні засоби, доброзичливість фахівця і стерильність приміщення – це запорука здоров’я вашого улюбленого дитини.

До речі, багато приватні клініки і медичні центри включають в себе як дитяче, так і доросле відділення. Наприклад, лікування зубів у дітей у клініці https://moms.ua на Злотоустівській ідеально підійде молодим матусям, які ще не оговталися після пологів або просто хочуть пройти ряд профілактичних процедур.

Безумовно, кожен сам буде вирішувати, якому лікарю довірити свою дитину і в яку поліклініку звернутися. Головне, щоб був результат, а ваш малюк залишався здоровим і щасливим!