Головна Духовне Канікули з Богом провели діти з Жовкви

Канікули з Богом провели діти з Жовкви

322
0

Духовний табір — це не лише гарний відпочинок, веселе та цікаве проведення часу у колі своїх нових та старих друзів, це можливість дізнатись багато нового та захопливого, а головне — подружитися із Богом! Цьогорічні канікули з Богом, які тривали впродовж тижня при храмі Св. свящмч. Йосафата, зібрали найбільше дітлахів за усі табірні вакації. 170 жовківчан разом із 30 аніматорами мали можливість збагатити свою душу поглибленням Святого письма. Спільна молитва, що лунала до небес кожного ранку, дитячий сміх та море позитиву… — це все духовний табір, який проходив на території Жовківської ЗОШ № 1, міського стадіону «Розточчя», кінотеатру ім. Т. Шевченка та міського парку, а також у стінах храму.

Численні цікаві ігри та веселі пісні, які підготували брат Василь Кінах, голова табору та семінарист 4 курсу Івано-Франківської духовної семінарії, разом із Софією Дубовик із Червонорада, вчили дітлахів, що правдиві християни вміють по-справжньому веселитися і радіти Богом даному життю. Кожен день у таборі розпочинався з молитви, яку провадив координатор о. Василь Кметь, далі діти веселилися, брали участь у спортивних конкурсах, іграх тощо. Цьогорічна тематика табору була дещо прихованою, бо проявилася лише в останні дні. Впродовж тижня дітлахи листувалися з хлопчиком Михайликом, який не розумів, хто такий Бог, і робив багато хибних припущень, з ним траплялися різні пригоди. Своєю чергою табірникам необхідно було скерувати Михайлика на стежку добра і пізнання Бога, як люблячого батька. В підсумку діти це й зробили, зрозумівши та пізнавши глибше Святе письмо разом з Михайликом…
На завершення дітвора отримала Благословення від настоятеля храму Св. Йосафата, синкела Сокальсько-Жовківської єпархії о. Михайла Ткачіва.

Зоряна ГУМНИЦЬКА