Головна Духовне На Львівщині було проведено тиждень духовності у школах та дошкільних установах

На Львівщині було проведено тиждень духовності у школах та дошкільних установах

345
0

З ініціативи катехитичної комісії  СокальськоЖовківської єпархії на базі шести районних відділів освіти та м.Червонограда, які знаходяться на території єпархії,  було проведено тиждень духовності у школах та дошкільних установах.  Цей тиждень духовності проходив від 17 до 23 березня 2014 року.

 

У Сопошинській ЗОШ кожен навчальний день розпочинався зі спільної молитви і короткого духовного слова о. Ярослава Петрухи. Упродовж  тижня проходила акція «Передай слово Боже ближньому», де учні через електронні носії (флешку, диск) мали передати аудіозапис Нового Завіту своїм друзям, знайомим, односельчанам з метою, щоб Боже Слово звучало всюди.

 

Для наймолодших учнів 1-2 класів був проведений конкурс «Краща розмальовка на великопостну тему». Учні 3-4 класів також брали участь у конкурсі «Кращий малюнок духовного змісту».

Учні 5-7 класів брали активну участь у проведенні акції  «Таємний друг», де протягом цілого тижня молились, робили добрі справи, а в кінці готували подаруночки для своїх таємних друзів.

У суботу була проведена акція  «Разом дбаємо про чистоту довкілля», в якій учні старших класів долучились до молодіжної організації  «Спільна справа» та прибрали і впорядкували могили на цвинтарі та біля капличок.

Спільна Хресна Дорога в парафіяльному храмі Собору Пресвятої Богородиці, перегляд мультфільму «Притчі Ісуса» з учнями молодших класів і художнього фільму «Відкритки для чуда» з учнями старших класів, конкурс на кращу стінгазету, духовні зустрічі зі священиками двох конфесій та інші заходи, які проходили в часі цього тижня, дали можливість духовно пробудитись і підготуватись до найбільшого християнського свята — Воскресіння Христового.

Такі духовні тижні вже входять  у традицію, сподіваюсь, вони будуть продовжуватись і надалі з метою формування у дітей та молоді високоморальних якостей.

о. Роман МАЛЬКЕВИЧ,

учитель християнської етики

Сопошинської школи.