Головна Духовне Нещодавно педагоги Жовківщини відбули прощу святинями Тернопільщини

Нещодавно педагоги Жовківщини відбули прощу святинями Тернопільщини

439
0

У дорозі всі разом молились вервицю, колядували та розважали над вічними правдами.

Організаторами поїздки виступили вчитель християнської етики о. Роман Малькевич та голова Жовківської районної організації профспілки працівників освіти та науки Ірина Анатоліївна Бродик. Близько 50 осіб відклали усі свої справи та присвятили цей суботній день для свого особистого, духовного розвитку.

На завершення цьогорічного різдвяного циклу вчителі вирішили поклонились найбільшій шопці в Україні, яка знаходиться у храмі святого Петра і яку обслуговують отці Чину Братів Менших (францискани). Брат Леонард розповів про задум спорудження такої унікальної шопки — єдиної в Україні. На запрошення отця ігумена всі прочани відвідали монастир, де мали змогу відчути гостинність, доброту отців і братів цієї спільноти, зокрема оглянули мінізоопарк, який знаходиться на території монастирського подвір’я, та посмакували монастирським чаєм.

Наступною зупинкою став музейно-меморіальний комплекс «Рідна хата» Блаженнішого Патріарха і Кардинала Йосипа Сліпого у с. Заздрість. З благословення настоятельки с. Зиновії Душни ЧСВВ педагогам представили життя патріарха, показали батьківську хату та музей у приміщенні монастиря.

Із Тернополя прочани вирушили до Маріїнського центру у с. Зарваницю. Помолившись перед чудотворною іконою Богородиці, відвідали всі храми, що знаходяться на території комплексу, побачили живу та механічну шопки, придбали духовну літературу.

Дякуючи Богу за прощу, усі повертались додому духовно піднесеними та щасливими.

Подав о. Роман Малькевич.