Головна Духовне Учні Туринківської школи мали нагоду відвідати столицю України – місто Київ

Учні Туринківської школи мали нагоду відвідати столицю України – місто Київ

387
0

Різдвяні канікули — це час не тільки веселиих та захоплюючих свят, а й прекрасна можливість відвідати нові місця та почепнути для себе щось незвідане.

Так, учні 8-А, Б класів Туринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів цьогоріч мали нагоду відвідати славетне місто-герой, столицю України — місто Київ. Оскільки для багатьох учнів поїздка була новим досвідом, бо раніше не їздили з дому так далеко без супроводу батьків, підлітки нетерпляче очікували подорожі.

Київ зустрів туринчан прохолодною зимовою погодою, тож вони одразу вирішили розпочати маршрут, відвідуючи найвизначніші місцини — Михайлівський золотоверхий собор, Софіївський собор. Та найбільше затривожив юні серця Майдан Незалежності — місце, яке назавжди закарбувалося у пам’яті усіх українців, хоч і таких молодих.

Користуючись нагодою, юні патріоти на чолі з класними керівниками
О. М. Висоцькою та Г. М. Шиян віддали шану Небесній Сотні та ще раз пригадали недавні події, які відбулися у центрі столиці. Для багатьох надзвичайно цікаво було побачити Верховну Раду та Кабінет Міністрів України. Учні були вражені красою та помпезністю урядових споруд.

Незабутніми залишилися і прогулянки Хрещатиком, Андріївським узвозом та просто набережною Дніпра. Молоді мандрівники не могли з’їздити в Київ, не побувавши в Києво-Печерській лаврі, тож відправились туди не роздумуючи. Вони були глибоко вражені цією віковою українською святинею та, безперечно, духовно відпочивши, попрямували далі.

Загалом, мандрівка виявилася більш, ніж вдалою. Але, прибувши додому, юні експедитори вирішили не зупинятися на досягнутому, а знову вирушили в дорогу, хоча цього разу не виїжджаючи за межі району. Жереб впав на ренесансне місто Жовкву, бо, як виявилося, чимало учнів жодного разу не були всередині Жовківського замку чи у музеї Першої світової війни. Восьмикласники залишилися задоволеними, бо вперше наочно побачили те, про що дізнавалися на уроках.

Наостанок пообіцяли собі не зупинятися у плануванні подорожей, аби ще краще дізнатися про визначні місцини України.

Вікторія ЛУЦИК,

Роксолана БАЄР, учні Туринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.