Головна Духовне Свято «Коляди» у с. Сулимові

Свято «Коляди» у с. Сулимові

459
0

У парафії Вознесіння УГКЦ  с. Сулимова Дублянського деканату відбулося свято під назвою «Заколядуймо разом», метою якого було зібрати всіх жителів села, незважаючи від конфесії, щоб спільно прославити новонароджене Боже Дитя.

Організатором свята виступив адміністратор парафії о. Роман Малькевич із допомогою директора Народного дому Ольги Ткач. Священик після Божественної Літургії покликав усіх до Народного дому «Просвіта». На запрошення пароха до с. Сулимова приїхали діти та молодь із різних спільнот м. Жовкви.

Розпочав концерт хор храму Вознесіння. Опісля на сцені представляли 2-тисячолітню історію народження Ісуса маленькі колядники з катехитичної школи Непорочного Зачаття храму св. свящ. Йосафата м. Жовкви, які прибули на свято разом зі своїм катехитом Іриною Мельник.

У часі «Вертепу» виступали шестеро вокалістів Жовківського районого центру дитячої та юнацької творчості під опікою керівника вокального гуртка Анатолія Михайловича Щурика,  милуючи своїм голосом і колядками усіх присутніх.

Свято мало екуменічний зміст, тому була також запрошена громада Християн Віри Євангельської разом зі своїм хором, котра дарувала усім свої колядки.

Наступною сценкою була «Маланка», представлена спільнотою католицького скаутства Європи з м. Жовкви, що діє при монастирі оо. Василіян.

Зворушив своїми колядками дует сестер Христини та Соломії Калічинських, студенток Львівського державного музичного училища ім. Людкевича.

Після милозвучних колядок на сцені виступила молодь церкви св. свящ. Йосафата м. Жовкви із вертепним дійством.

Завершилось свято піснею «Свіча», присвяченою загиблим воїнам в АТО, у виконанні вокалістки Ірини Кузьмин із с. Глинська. Також  о. Роман звернувся зі словами подяки до всіх учасників-глядачів, що численно  прибули на запрошення  і навіть не помістились у залі..

Повідомила Христина Кобрин.