Головна Духовне Професія лісівника

Професія лісівника

530
0

Професія лісівника завше була в народі за пошановуванням на чільному місці. Бо в нас, на Галичині, чи не кожен населений пункт розташований у безпосередній близькості до лісових масивів. І для жовківчанина – не знати, що таке ліс, мабуть, нонсенс. Адже кожен мав можливість насолоджуватися його красою як у теплі пори року, так і взимку. І, звісно, по-справжньому, належно оцінити труд працівників лісу.

Із піднесеним настроєм завершили 2013-й трудовий рік лісівники Жовківського дочірнього лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс». Результати річної діяльності Рава-Руського лісництва, де лісничим Роман Солтис, радують і надихають на нові звершення. Про це говорилося на завершальному річному зібранні колективу. Адже цьогоріч заготовлено 3950 м3 деревини, що перевищує торішні показники майже на 1000 м3. На стільки ж більше реалізовано лісопродукції, а сума отриманих коштів склала 925 тис. гривень. Це на 230 тис. грн. більше, аніж у 2012 році.

Ще одна важлива подія засвідчила високу професійність та працелюбність працівників підприємства. Одразу п’ятеро лісників здолали позначку 100 тис. гривень від реалізації лісопродуктів. Слова подяки та похвали від директора підприємства Василя Сала і голови профспілки Юрія Багрія належали Василю Грицаку, Олегу Жовтовському, Михайлу Лазару, Миколі Медвіцькому, Ярославу Зінчуку. Назагал засвідчено високі показники та добрі перспективи розвитку лісової галузі на рік, що наступає. Звісно, принагідно линули вітання з Новорічними та Різдвяними святами.

А наступного дня подібний захід відбувся вже в Жовківському лісництві (лісничий Ігор Наконечний). Його колектив теж удостоївся теплих слів вдячності за виконану роботу у році, що минає. Тут на чільному місці трудові здобутки лісників Петра Добросинця, Михайла Купецького і Володимира Очича, що теж реалізували продукції більше, як на 100 тисяч гривень.

Заслужені подяки та похвала спонукають працівників Жовківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» сумлінно та наполегливо працювати і надалі, радувати високими досягненнями і провадити свою важливу місію – відроджувати, розвивати та захищати ліс.

Ярослав Глутковський.