Головна Духовне Відбувся єпархіальний тур VІІ Міжнародного конкурсу сучасної дитячої релігійної пісні «Пісня...

Відбувся єпархіальний тур VІІ Міжнародного конкурсу сучасної дитячої релігійної пісні «Пісня серця – 2015»

347
0

У Дублянах катехитична комісія Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ провела єпархіальний тур VІІ Міжнародного конкурсу сучасної дитячої релігійної  пісні «Пісня серця – 2015».

Пісенний конкурс із перервами проводиться в єпархії УГКЦ з 2001 року, його метою є примноження культурних і духовних цінностей українського народу шляхом творення і популяризації сучасної релігійної пісні серед українців. Конкурс також покликаний виявляти талановитих виконавців і авторів християнських пісень. Цьогорічний конкурс був присвячений Митрополиту Андрею Шептицькому, рівноапостольному Володимиру Великому та святим мученикам Борису і Глібу.

Свято духовної пісні розпочалося о 10 годині в актовому залі Львівського національного аграрного університету. У  цьому дитячо-юнацькому конкурсі Жовківщину та Сокальщину представили близько 60 учасників у трьох вікових категоріях.

15 переможців єпархіального відбору 13 – 14 червня братимуть участь у фінальному патріаршому відборі у Львові.

Усіх учасників відзначили грамотами та нагородили цінними і пам’ятними подарунками від численних спонсорів. До привітань і нагородження долучилася також ГО «Об’єднання українок «Яворина».

Перед присутніми виступила Галина Васьків, керівник Жовківського районного осередку цього об’єднання: «Дуже приємно, що конкурс набуває все більших обертів і стає уже традиційним. Саме духовне та культурне життя сприяє пробудженню національної свідомості та гідності українського народу.

Як тут не згадати велику постать митрополита Андрея Шептицького – людини, яка не тільки служила Богу, але й була активним громадським діячем, меценатом. Митрополит усе своє життя найбільше цікавився культурним та духовним розвитком українського народу і жертвував на виховання молоді величезні кошти. Бо саме молоде покоління, як вважав Андрей Шептицький, формує майбутню українську націю, яка зможе бути повноправним господарем на своїй Богом даній землі.

Тож бажаємо всім учасникам невичерпної енергії та віри у власні сили. Нехай сьогодні духовна пісня, що звучить рідною мовою, вселяє в душі правдиву віру, любов і єднає нас у прагненні до миру та спокою!», – підсумувала пані Галина.

Довідка. 10 травня 2015 року в приміщенні Музею визвольної боротьби України у Львові відбулися установчі збори громадської організації «Об’єднання українок «Яворина», в яких взяли участь делегати з усієї України – від Криму до Закарпаття. Головою новоствореної ГО «Об’єднання українок «Яворина» обрали Ірину Сех. Об’єднання українок має на меті активно долучитися до боротьби та перемоги українців над окупантом та діяти в різних сферах суспільного життя задля розбудови та зміцнення Української держави.

Наш кореспондент.

На світлині: привітання та нагородження від Галини Васьків.