Головна Духовне Спільна дорога до Христа

Спільна дорога до Христа

387
0

Спільнота «Матері у молитві», парафіяльна молодь та їхні батьки  разом із настоятелем храму Вознесіння ГНІХ (с. Сулимів) о. Романом Малькевичем відбули прощу до м. Тернополя та с.  Зарваниці. В дорозі всі разом молились вервицю, колядували та переглядали релігійні фільми.

Парафіяни поклонились найбільшій шопці в Україні, яка знаходиться у храмі святого Петра, і яку обслуговують отці Чину Братів Менших (францискани). Отець Юстиніан, ігумен цього монастиря, розповів про задум спорудження такої унікальної шопки єдиної в Україні. На завершення екскурсії «Матері у молитві» спільно із усіма присутніми провадили вервицю. На запрошення отця ігумена всі прочани відвідали монастир, де мали змогу відчути гостинність і доброту отців і братів цієї спільноти,  зокрема оглянули мінізоопарк,  який знаходиться на території монастирського подвір’я.

Із Тернополя прочани вирушили до Маріїнського центру у с. Зарваниці. Помолившись перед чудотворною іконою Богородиці, відвідали всі храми, що знаходяться на території комплексу, побачили живу та механічну шопки, придбали духовну літературу. Духовною кульмінацією прощі для прочан стало примирення із Богом у Сповіді та прийняття Євхаристійного Христа.

Дорогою додому всі гуртом відвідали  Золочівський  замок,  де була проведена екскурсія, а також  с. Озерно, де знаходиться прекрасна каплиця Богородиці та Джерело Івана Хрестителя

Дякуючи Богу за можливість,  о. Роману за організацію цієї прощі,  усі повертались додому духовно піднесеними та щасливими.

Любов Лособик,

учасниця прощі.