Головна Герої Всеукраїнська акція «Герой — рятівник року»

Всеукраїнська акція «Герой — рятівник року»

220
0

Мета акції — привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави, до Державної служби України з надзвичайних ситуацій, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.

Всеукраїнська акція “Герой – рятівник року” передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація — проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

Учасники акції:

– учасником Всеукраїнської акції “Герой-рятівник року” може стати кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха проявив мужність і героїзм.

Умови та порядок проведення акції:

– акція проводиться протягом року;

– учасники акції, які стають лауреатами, нагороджуються відзнакою “Герой-рятівник року”;

–  відзнака вручається переможцям акції під час урочистого святкування Дня рятівника.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Жовківського районного відділу Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, за адресою: м. Жовква, вул. Львівська, 13, а також за номерами телефонів: 21-768 та 101.

Роман ГАПОНЕНКО,
провідний інспектор Жовківського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, старший лейтенант служби цивільного захисту.