Головна Духовне Вже стає традицією прикрашати на Різдво свої будинки

Вже стає традицією прикрашати на Різдво свої будинки

290
0

Світле і прекрасне

Різдво – направду  свято особливе. З кожним роком набирає воно свіжих обрисів та нововведень. Зокрема, вже стає традицією прикрашати огорожі, дерева, кущі, а останнім часом (запозичивши з-за кордону) – і контури своїх осель світловими гірляндами.

Особливо це було помітно цьогоріч – освітлення різно-манітних атрибутів значно зросло.

Відверто кажучи, світлова панорама справляє враження. Зупинишся біля якогось заалю-мінованого обійстя – і мимоволі замилуєшся. Огорожа, дерева, що поряд, вікна, двері, арка, покрівля та навіть доріжка обрамлені павутинням гірлянд з гамою найрізноманітніших кольорів. І всі ці мініатюрні лампочки мерехтять, блимають, гаснуть та запалюються знову, переливаються всіма спектрами райдуги.

Таке яскраве видовище у вечірні та нічні години доби можна було спостерігати в Глинську. Особливо постаралися мешканці вулиці Шухевича. Певний її відтинок,  без попередніх домовленостей, на Різдво запалав чудовими світловими ефектами. Пройтися такою вулицею – ніби побувати в якомусь особливому, незвичайному світі. Тож односельчани свідомо вдавалися до прогулянок у різдвяному сяйві.

Звісно, ефект був би ще більш вражаючим, якби зима видалась сніжною. Втім такий варіант ще можливий – на Богоявлення. У ці дні синоптики обіцяють сніг та мороз. Хоча наш прогноз дещо інший.

Ярослав Глутковський.