Головна Духовне За мир і спокій в Україні

За мир і спокій в Україні

190
0

Хлібом-сіллю і теплими словами зустріли забірчани біля джерела Пресвятої Богородиці групу паломників церкви Успення Пресвятої Богородиці із с. Річок.

Діти, молодь і дорослі приїхали велосипедами, а люди старшого віку — автівками. Зі словами подяки за організовану зустріч виступив о. Іван Пігура. Він благословив усіх присутніх, подякував мешканцям Забір’я за працю і старання у впорядкуванні джерела і встановлення статуї Матері Божої. Діти розповіли про цілющі властивості забірського джерела, історію з’явлення тут Богородиці.

Отець Іван відправив Молебень до Пресвятої Богородиці, освятив воду у джерелі. І забірчани, і гості спільно молилися за мир і спокій в Україні, за здоров’я і злагоду у родинах, за кращу долю українського народу. Учасники церковного хору церкви св. Параскеви виконали молитву до Забірської Божої Матері і ще багато інших церковних пісень.

Гості з Річок довго насолоджувались перебуванням біля джерела Пресвятої Богородиці, пили цілющу водицю, приймали купіль і милувалися мальовничими забірськими краєвидами.

 

Ольга Зіньків, учитель Забірської школи.