Головна Економіка Аграрії Львівщини отримають понад 2 мільйони гривень фінансової підтримки з обласного бюджету

Аграрії Львівщини отримають понад 2 мільйони гривень фінансової підтримки з обласного бюджету

82
0

Аграрії Львівщини отримають перші цього року 2,2 млн грн допомоги в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

Таке рішення сьогодні, 15 березня, ухвалила обласна комісія з визначення одержувачів фінансової підтримки, розглянувши 13 заявок від сільськогосподарських виробників.

Як повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод, аграрії отримають: 743,1 тис. грн – для відшкодування відсотків (комісії) за супроводження договорів фінансового лізингу; 1,5 млн грн – як пільгові кредити на зворотній основі.

«У 2023 році в межах програми збільшено підтримку аграрного сектору до 34,2 млн грн. Це на 10 млн грн більше, ніж було торік.

Допомога аграріям від області та міжнародних партнерів у часі війни є вкрай важливою. Війна часто змінила логістику, а енергетична криза та здорожчання пального призвели до труднощів у збиранні, зберіганні та транспортуванні врожаїв», – зауважив Юрій Холод.

Участь у роботі комісії взяв також голова постійної комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Львівської обласної ради Юрій Раделицький.