Головна Економіка АГРАРІЇ ОЧИМА ДІТЕЙ

АГРАРІЇ ОЧИМА ДІТЕЙ

764
0

Нещодавно на теренах Львівської області компанія ТОВ “Захід-Агро МХП” організувала конкурс дитячого малюнка з нагоди Дня працівників сільського господарства. Від Жовківщини у ньому взяли участь учні Мокротинської, Туринківської, Сопошинської та Мацошинської шкіл. Мета конкурсу — формування творчих здібностей у дітей та популяризація  аграрних спеціальностей.

Kонкурс користувався неабиякою популярністю, тому для справедливого оцінювання учасників розділили на три вікові групи: від 6 до 10 років;  11-14 років; 15-18 років. Конкурсна комісія визначила кращі малюнки за такими критеріями:  оригінальність, ступінь самостійності автора  та якість роботи.

Жовківський район виявився багатим на дитячі таланти, тому здобув аж два призових  місця. Перше місце в молодшій віковій категорії отримав Максим Маланчук, учень Мацошинської ЗОШ, а Олена Лещик, учениця восьмого класу Сопошинської ЗОШ І-ІІІ ст. — перше місце в середній віковій категорії (на світлинах). Переможці  нагороджені сертифікатами на 3 000 грн. Усі діти, які брали участь у конкурсі, але не зайняли призових місць,  отримали приємні заохочувальні подарунки.

Під час нагородження в Сопошинській ЗОШ директор школи Любов Степанівна Пак висловила подяку компанії ТОВ «Захід-Агро МХП» (керуючий господарством на Жовківківщині Юрій Думич) за постійну підтримку і допомогу, адже, крім подарунків на Миколая і 1 вересня, ТОВ «Захід-Агро МХП» придбало для школи нові меблі в молодші класи, звукову систему для проведення свят, телевізори для читання електронних книг та інше.

Соломія ТРЯСКО.