Головна Економіка 27 липня – День працівників торгівлі

27 липня – День працівників торгівлі

266
0

27 липня в Україні відзначають День працівників торгівліЩо ж це за святоі чим воно особливе для кожного з нас?  Про нелегку роботу торговців ми вирішили поцікавитись у продавчині села Боянця Марії КапшійУ цій галузі Марія працює  6 роківтомукому як не їй знати усі подробиці роботи.

Розкажіть,на який продукт найбільший попит?

—  О,тут беззаперечним лідером є хліб і хлібобулочні вироби, вони завжди потрібніДругими у спискуце крупяні виробирис,гречка,а взагалі,  у кожну пору року є свій лідер серед продуктівВлітку, наприклад, популярним є морозиво, різні охолоджувальні напоїу піст люди надають перевагу рибіузимку популярні молочні вироби та гарячі напоїадже, де можна зігрітись, як не за чашечкою чаю.  При відвідуваності 30-50 покупців на день, зарплата продавця невисокавід 800 до 1200 гривень,ще залежитьде і в якому магазині працювати.

Винапевнобагато часу приділяєте праці у крамниціа як щодо роботи вдома?

У мене ще є напарниця, ми працюєм через деньРобочий день триває з 9:00 до 21:00. У той день, коли я працюю, треба ще зранку встигнути зварити їсти, зробити хатню роботуколи ввечері приходжу додомуто дуже втомленаУ вихідний я встигаю і в хаті поприбирати, і на городі щось зробитизвична, як для жінки, справа.

СкажітьВи отримуєте задоволення від своєї роботи?

Так,я задоволена нею. Довгий час тут працюю і вже звикла.

Чи маєте якісь скарги

Так, звичайно.Часто доводиться міняти цінники на продуктах через зміну ціннаних. (Сміється).

І з нагоди свята хочу побажати усім покупцям вдалих покупок, а продавцямбагатої виручки, зичу українцям терпіння у цей складний час, і живими та здоровими щоб повернулись наші вояки зі Сходу України. 

 

Микола ВАСЕЧКО.