Головна Економіка Досягнено високих показників

Досягнено високих показників

241
0

Завершується 2016 рік. Для працівників Жовківського дочірного лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс» він був непростим. У колективі впродовж року затягувалось вирішення питання проведення рубки догляду за лісом, особливо це стосується Рава-Руського лісництва.

Проте, завдяки наполегливим діям адміністрації підприємства, все ж колектив забезпечив виконання річних показників як зі заготівлі деревини, так і з її збуту. Щоправда, порівняно з минулим роком, заготовлено деревини менше, однак грошових надходжень одержано на 380 тисяч більше. І в колективі велика увага приділяється підвищенню рівня ефективності виробництва. Порівняно з минулим роком, майже на 300 м3 збільшено вихід ділової деревини. За рахунок раціональної розробки деревини значно поліпшено сортиментну структуру.
Так, більше, ніж на 400 м3 заготовлено такого цінного сортименту як пиловник, поліпшено його сорт-ність. Більш, як у два рази заготовлено пиловника ІІ сорту та на 60 м3 більше – І сорту.
У структурі заготівлі від усієї кількості деревини 45 відсотків становлять баланси, 47 м3 заготовлено фансировини, більш, як 600 м3 – гірничої стійки. Натомість у два рази зменшено заготівлю дров’яної деревини – 540 м3 (у 2015-му було 1075 м3). 150 м3 пиловника поставлено на переробку.

Ці та інші заходи дали можливість значно збільшити надходження грошових коштів, що позитивно вплинуло на ріст заробітної плати, її вчасної виплати, в повному обсязі сплати всіх видів податків.

Великий ріст виробництва забезпечено в Жовківському лісництві (лісничий Роман Малоїд), де від реалізації лісопродукції надходжень одержано понад 1 млн. грн., більше, ніж у 2015 році.
Найвищих результатів у цьому лісництві досягли лісівники Петро Добросинець, Михайло Купецький та Ігор Білик (на світлині). Вони заготовили і реалізували відповідно 700, 545 і 550 м3 деревини, одержавши при цьому 470, 357 і 353 тис. грн., що є найвищим показником серед лісівників підприємства.

За досягнуті якісні показники в роботі директор Василь Сало нагороджений за ефективну діяльність та вагомий професійний внесок національним сертифікатом і визнаний кращим керівником 2016 р.
Колектив підприємства і надалі буде працювати над підвищенням рівня ефективності виробництва, здійсненням комплексу заходів із поліпшення ведення лісового господарства.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.