Головна Економіка ДПІ у Жовківському районі брифінг

ДПІ у Жовківському районі брифінг

209
0

Жовківські податківці на брифінгу з місцевими журналістами підвели підсумки виконання доведених завдань у 2015  році

Про  виконання бюджетних показників йшлося на брифінгу  начальника ДПІ  у Жовківському районі Богдана Звізла, за участю голови громадської організації «Гільдія підприємців Жовківщини» Івана Костюка  для представників місцевих  ЗМІ.

Богдан Йосипович повідомив, що за підсумками 2015 року платники Жовківського району  наповнили Зведений бюджет майже на 234 мільйони гривень, що на 70,5 мільйонів гривень перевищує надходження за аналогічний період 2014 року. При цьому протягом 2015 року в державний бюджет надійшло 104  мільйона гривень, а у місцевий майже 130 –мільйонів гривень. Надходження єдиного соціального внеску залишаються стабільними. Протягом 2015 року від платників Жовківського  району надійшло 203,2  мільйона гривень ЄСВ, що на 25    мільйонів гривень перевищує надходження у2014 році.

Керівник зазначив, що, зараз, органи Державної фіскальної служби України та бізнес є стратегічними партнерами, які працюють заради однієї мети – розвитку підприємництва в країні та, відповідно, підтримання стабільної економічної ситуації у державі в цілому.

На брифінгу податківці відповіли на поставлені питання учасниками заходу та висловили подяку за увагу до потреб інформаційного супроводження органів фіскальної служби.

Місцеві журналісти та представник громадської організації висловили сподівання плідної співпраці з ДПІ у Жовківському районі  і у 2016 році.