Головна Економіка «Львівська ОВА є відкритою до ідей та потреб бізнесу», – Олександр Кулепін...

«Львівська ОВА є відкритою до ідей та потреб бізнесу», – Олександр Кулепін на відкритті Lviv Eco Forum 2022

131
0

Серед питань, які обговорять у межах Форуму: забезпечення населення питною водою та підтримка роботи водоканалів в умовах воєнних дій.

Упродовж 15-16 вересня у Львові відбуватиметься сьомий Lviv Eco Forum – щорічний захід, який є майданчиком для  обговорення проблем водопровідно-каналізаційної галузі, екології та збереження природних ресурсів.

До участі у Форумі запрошені профільні фахівці, керівники підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України, представники влади, партнерських асоціацій, бізнесу та науки, іноземні колеги.

З вітальним словом на початку форуму виступив заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Олександр Кулепін.

«Війна створила багато загроз не лише для громадян України, але й для екології та довкілля нашої держави, тому цьогорічний форум є надзвичайно актуальним. У цій війні ми не самі, адже нас підтримують зокрема європейські партнери та організації. Україна долучилася до програми «Life», яка дозволить фінансувати екологічні проєкти на території нашої країни та розвивати екологічні ініціативи. Тому цей форум є чудовою можливістю для багатьох українських компаній для знайомства та обміну досвідом з бізнес-партнерами з усього світу. Нам потрібно попри війну відновлювати та модернізувати водопровідно-каналізаційні господарства і напрацювати стратегію їхнього розвитку у післявоєнний час. Львівська ОВА є відкритою до ідей та потреб бізнесу. Ми готові підтримувати цей зв’язок не лише на території Львівщини, але й бути вузловим каналом для комунікації з іншими урядовими структурами», – сказав Олександр Кулепін.

Головними питаннями цьогорічного форуму стануть:

  • Фінансово-економічний стан підприємств галузі водопровідно-каналізаційного господарства та шляхи виходу з кризи;
  • Досвід регулювання ринку послуг в країнах ЄС;
  • Робота міжнародних організацій щодо підтримки підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України;
  • Відновлення та розвиток водопровідно-каналізаційного господарства.

«Якщо раніше у центрі уваги заходу були переважно екологічні проблеми, в умовах війни постали нові масштабні виклики, першочерговим з яких є забезпечення населення питною водою та підтримка роботи водоканалів в умовах воєнних дій. Також необхідно шукати шляхи відновлення зруйнованої інфраструктури та планувати подальший розвиток водопровідної галузі. Такі заходи, як Lviv Eco Forum, допомагають нам об’єднуватись та разом шукати ефективні рішення складних проблем сьогодення», – зазначив президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький.