Головна Економіка На залізничній станції “Жовква” – низький пасажиропотік

На залізничній станції “Жовква” – низький пасажиропотік

215
0

Усе для людей…

Залізнична станція «Жовква», яка підпорядковується Львівській дирекції залізничних перевезень,  розташована у місті Жовкві.  Сьогодні через цю станцію курсують лише два приміські поїзди «Львів-Рава-Руська» (зі Жовкви відправлення о 05.36 год та 22.14 год.) та «Рава-Руська-Львів» (відправлення зі Жовкви о 05.36 год. та 17.36 год.).

Як стало відомо кореспонденту «Відродження», згідно із проведеним  аналізом роботи квиткової каси на станції «Жовква» та за підсумками роботи 2018 року, визначено, що на цій станції загальна середньодобова кількість оформлених проїзних документів (приміське сполучення) у квитковій касі не перевищує 10-ти, тобто низький пасажиропотік, і в основному це особи пенсійного віку. Тому, від початку 2019 року припинено продаж квитків на приміські напрямки. Громадяни, охочі здійснити поїздку у приміських поїздах, мають можливість оформити проїзд безпосередньо у самих потягах.

Обурені жителі непокояться – сьогодні припиняють продаж квитків, завтра закриють каси й тут взагалі не зупинятимуться поїзди, а післязавтра – й розберуть приміщення станції. І хоча в Львівській дирекції говорять, що приводу для хвилювань немає, і потяги, як курсували через Жовкву, так і курсуватимуть, однак пасажири, котрі постійно користуються цим видом транспорту, все-таки стривожені. Вони вважають, що якщо закриють й квиткову касу, — це буде символічним «закриттям» вікна у світ, через яке сьогодні певна категорія громадян має можливість кудись у справах поїхати.

До слова, квитки на потяги дальнього слідування доступні у квитковій касі станції «Жовква». Їх продаж починається за 45 діб до потрібної дати. Однак у піковий літній час не можна гарантувати, що всі охочі можуть придбати квитки, оскільки таких значно більше, ніж місць у погягах, яких, до речі, також щороку меншає.

Наш кореспондент