Головна Економіка Здійснено розподіл коштів компенсації перевізникам за перевезення пільгових категорій населення в Жовківському...

Здійснено розподіл коштів компенсації перевізникам за перевезення пільгових категорій населення в Жовківському районі

214
0

15 серпня заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич провів засідання районної постійно діючої комісії з питань компенсації витрат (визначення коефіцієнта) автомобільним перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян на приміських та міжміських маршрутах у Жовківському районі.

На порядку денному розглядались такі питання:

1.Ознайомлення з розпорядженням голови Львівської ОДА від 27.07.2018 року №752/0/5-18 «Про розподіл субвенції із загального фонду обласного бюджету на компенсацію пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті».

2.Напрацювання проекту розпорядження голови Жовківської райдержадміністрації «Про розподіл субвенції обласного бюджету на компенсацію пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті».

Комісією здійснено розподіл коштів обласної субвенції отриманої на компенсацію перевізникам за перевезення пільгових категорій населення в Жовківському районі.

З підсумками наради було дано доручення управління соціального захисту населення Жовківської РДА укласти додаткові договори із перевізниками та здійснити перерахування коштів.