Головна АТО В Жовкві відбулася зустріч із сім’ями померлих демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО

В Жовкві відбулася зустріч із сім’ями померлих демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО

176
0

15 серпня під керівництвом заступника голови Жовківської райдержадміністрації Юрія Дубневича відбулась зустріч із сім’ями померлих демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО.

Девальвація гривні та зростання цін на продукти, медикаменти та інші товари першої необхідності значно погіршують матеріальне становище сімей, які втратили годувальників.

Тому питання соціального захисту родин померлих учасників АТО обговорили сьогодні під час зустрічі з матерями та дружинами загиблих учасників АТО. У Жовківському районі 11 таких родин.

У ході зустрічі обговорено актуальні питання та подальші спільні заходи, перспективи адаптації родин до нових реалій та створення простору для спілкування.

Щодо покращення матеріального становища родин, то частина сімей вже подала документи на отримання матеріальної допомоги від Жовківської райдержадміністрації та Жовківської районної ради.

Відтак, членів родин померлих демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО запросили на зустріч із керівництвом ЛОДА, яка відбудеться 20 серпня.