Головна Економіка Про кампанію декларування доходів громадян-2015 за «круглим столом « у Жовкві

Про кампанію декларування доходів громадян-2015 за «круглим столом « у Жовкві

185
0

Нещодавно в ДПІ у Жовківському районі відбулась зустріч за «круглим столом » за участю  в. о. начальника ДПІ у Жовківському районі Богдана Звізла, з членами громадської організації «Гільдія підприємців жовківщини»  та журналістами місцевих ЗМІ.

Приводом для зустрічі стала кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2014 року, яка розпочалась з 1 січня 2015 року та триватиме до 1 травня 2015року.

Богдан Йосипович  зазначив, що у 2015 році декларування доходів пов’язано з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України, згідно з якими громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками 2014 року. Розповів в яких випадках громадяни зобов'язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи, а також, які витрати можна включати в декларацію з метою отримання податкової знижки.

Податківці повідомили, що декларанти податку на доходи фізичних осіб мають змогу заповнювати та направляти до органів ДФС декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет. З цією метою на єдиному веб-порталі Державної фіскальної служби України працює спеціальний електронний сервіс «Декларування on-line». Для користування цією послугою платникам необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.

ДПІ у Жовківському районі  запрошує  громадян завітати до 01 травня поточного року до Центру обслуговування платників ДПІ у Жовківському районі, та прозвітувати про отримані доходи у минулому році. При виникненні будь-яких питань щодо заповнення декларацій про майновий стан і доходи, працівники ЦОП завжди нададуть кваліфіковану допомогу.

Богдан Йосипович подякував учасникам «круглого столу», та колегам-журналістам за розуміння та співпрацю, і запросив зустрічатися частіше, аби спільно інформувати громадян, та платників податків через ЗМІ про діяльність та зміни у законодавстві, вести змістовний діалог, та цікаву дискусію і у майбутньому.

В.о. начальника ДПІ у Жовківському районі Головного управління ДФС у Львівській області Б.Й. Звізло