Головна Економіка “Петролайн”: упевнений поступ

“Петролайн”: упевнений поступ

1118
0

Покоління корінних жовківчан добре пам’ятає ті часи, коли у нашій невеличкій Жовкві на повну потужність працювали підприємства та навіть заводи, що давали колись великій есересерівській державі стратегічну продукцію, а, головне, — постійні робочі місця мешканцям Жовкви та прилеглих населених пунктів.

Уже в незалежній Україні чимало будівель та цехів десятки років простояли незадіяними, зазнали руйнувань. Деяким із них пощастило — підприємливі та небайдужі взяли приміщення в оренду.

Немала виробнича площа, а це — 7,5 тис. м кв., залишилась пустувати після припинення функціонування заводу «Шляхіндустрія». Величезні цехи та наявність у них кран-балок і привабили ТзОВ «Петролайн», аби саме у нашому місті продовжити свою діяльність.

Компанія «Петролайн» — конст-укторсько-виробнича організація, основним пріорітетом якої є виробництво якісного та надійного обладнання для АЗС. Сьогодні основні робочі цикли відбуваються у двох приміщеннях — цеху ПРК (паливно-розливальних колонок) та резервуарному. Вони разом із адмінкорпусом знаходяться у Жовкві на вулиці Лесі Українки, 77.

Підприємство намагається задовільнити бажання найвимогли-вішого клієнта. Адже тут виготовляють колонки для перекачування дизпалива, бензину, мастил; паливозаправні колонки зі системою ідентифікації власників ідентифікаційних карток, мобільні заправні модулі, резервуари різного об’єму, модульні АЗС, зливні колодязі, перекачувальні комплекси тощо.

Із журналістами «Відродження»  ділиться директор «Петролайну» Юрій Сулига: «Підприємство функціонує з 2014-го, проте з віднайденням приміщення з надзвичайно великими цехами (цього вимагає специфічна продукція — великогабаритні ємності) ТзОВ «Петролайн» з 2015-го запрацювало у Жовкві. 2800 м кв. площі використовується зараз, а з вересня плануємо орендувати 5,5 тис. м кв.

Аби зберегти працівників, яким нелегко було діставатися зі Львова до Жовкви,  ми організували доїзд своїм транспортом. Зараз у нас на виробництві задіяно 54 людини, з нового року плануємо розширити виробництво, з’являться вакансії, нові робочі місця. На підприємстві обладнані роздягальня, їдальня (де можна розігріти їжу та пообідати). Велика увага приділяється навчанню кадрів, охороні праці, підготовці до агровиставок.

Вивчаючи ринок, зрозуміли, що наші клієнти — аграрії, будівельні компанії, комерційні АЗС. В умовах, коли при проведенні будь-яких робіт з використанням сільськогосподарської чи будівельної  техніки виникає необхідність її постійної дозаправки, з’являється потреба встановлення міні-АЗС, укомплектованої необхідним технологічним та насосним обладнанням для зберігання і перекачування пального. Таке рішення допоможе заощадити на заправці транспорту, дозволить заправляти техніку у полі, кар’єрі, на будівельному майданчику, до того ж — у будь-яку пору доби».

Важливо, що ємності, які виготовляє підприємство, можуть мати різні комплектації, згідно з побажаннями клієнта: все, що стосується технологічного обладнання, модульне чи контейнерне виконання, безоператорне виконання
тощо. Ємності під контролем відділу технічного контролю перевіряються тиском, обезжирюються та покриваються двокомпонентним антикорозійним шаром.

Ретельний підбір якісних комплектуючих (до речі, матеріал —лише запорізький метал), налагоджений процес виробництва та багаторівневий контроль якості продукції дозволили підприємству успішно пройти сертифікацію та отримати сертифікат відповідності УКРСЕПРО.

Окрім того, «Петролайн» продає рішення — комплекс послуг, до того ж — забезпечує сервісне обслуговування (обслуговування колонок, заміна модулів, чистка фільтрів тощо), починає співпрацю з Європою. Згодом «Петролайну»  знадобляться кадри з відмінним знанням іноземної.

Побували ми і в цеху, де листовий метал поетапно перетворюється у великогабаритні ємності, де кожні три  дні з конвеєра сходить резервуар. Спочатку виконується порізка, далі — вальцування, збірка, випробування,
очистка (дробометною камерою обробляються краї листового металу, вирівнюються зварювальні шви, очищаються елементи металевих конструкцій тощо), фарбування. Останнє виконується пістолетом, на часі — порошкове фарбування, яке виконуватиме майстер з металу, повністю забезпечений засобами захисту. Про це нам розповів маляр із металу Роман Модний, що вже понад рік працює на “Петролайні”.

У планах підприємства — започаткування виготовлення великогабаритних конструкцій. Є потреба у висококваліфікованих кадрах. Керівництво бере на практику  учнів з ліцеїв, що опановують нелегкі робітничі професії. Їм допомагають вдосконалювати ремесла зварювальника старші, досвідчені наставники.

Словом, «Петролайн» тримає впевнений курс на розширення. І це добре. Бо українцям так потрібна власна продукція, нові робочі місця для своїх висококваліфікованих працівників.

Надія БАЙБУЛА,

Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ.