Головна Економіка Приклад професійного і чесного бізнесу

Приклад професійного і чесного бізнесу

905
0

Кожен із нас прагне, аби у власній оселі було затишно і комфортно. Для цього варто облаштувати інтер’єр так, щоб у дім було приємно повертатися після робочого дня. І справа не лише в естетичності, а й у зручності. Одним із головних елементів у помешканні є меблі.

Відомо, що меблі, підібрані зі смаком, не тільки приносять візуальну насолоду, а й полегшують життя своєю функціональністю.
Саме тому вже майже 20 років компанія PLES радує споживачів якісними меблями для дому і створює комфорт для найвибагливіших клієнтів.

PLES – сучасне виробництво, приклад професійного і чесного бізнесу. Ця маленька компанія з багатою історією та гарною репутацією. Власник компанії  Володимир Плесак основною місією підприємства вважає — заощадити клієнтам час і гроші та отримати від них позитивну оцінку їхньої роботи.

Слід сказати, що на території підприємства є гарні виставкові салони, де можна підібрати меблі й переконатися у якості продукції. Звичайно, аби вибрати матрац, високоякісну тканину або колір дерева допоможуть доброзичливі й завжди усміхнені менеджери. Загалом штат компанії налічує понад 40 працівників — це спеціалізовані, професійні кадри, які віддані своїй справі.
Неодноразово зауважувала, що багато магазинів працює лише з кількома товаровиробниками, купити там якісний товар за розумною ціною проблематично: немає здорової конкуренції. А в компанії PLES представлено кухні, прихожі, шафи-купе, передпокої, вітальні, спальні, м’які меблі, кухонні кутки, ортопедичні матраци, столи, крісла тощо від різноманітних фабрик-виробників, зокрема таких, як BRW, Gerbor-холдинг, «Сокме», «Тис», «Скіф», V.I.P. master, AMF, Come-for, «Київський стандарт», Signal, HALMAR та багато інших. Є і зовсім недорогі меблі економ-класу, й елітні елементи інтер'єру.

Розповів нам директор компанії Володимир Миколайович й про власне виробництво. А це дерев’яні вироби, кухні, прихожі, шафи-купе – на замовлення, й не лише. Весь модельний ряд меблів PLES виготовляється виключно із якісних комплектуючих на сучасному обладнанні кваліфікованими працівниками.

Складські приміщення в охайному вигляді, там постійно проводять реконструкцію, як результат, покращується технологічний процес, а, головне, збільшуються виробничі потужності.
Компанія PLES розвивається, й виробництво не стоїть на місці, вивчає динаміку росту ринку і тенденції споживчих переваг, аби надати покупцеві продукт, який здатний задовільнити усі його потреби.

Яніна ТАРАСІВ.