Головна Економіка Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області

Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області

259
0

Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації як головний розпорядник коштів, виділених на фінансування заходів Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області (надалі — Програма), оголошує конкурс інвестиційних проектів, які передбачають відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами, взятими суб’єктами підприємницької діяльності, представниками малого бізнесу за рахунок бюджетних коштів.

У рамках реалізації Програми департаментом економічної політики облдержадміністрації укладено Генеральні угоди про співробітництво з АТ “Ощадбанк”, ПАТ “Кредобанк” та ПАТ АКБ “Львів”.
Для участі у конкурсі суб’єктам малого підприємництва необхідно подати в департамент економічної політики облдержадміністрації інвестиційні проекти, які повинні містити наступні розділи:
— вид діяльності, виробничі можливості, кадровий потенціал, фінансово-господарська стійкість;
— конкретний напрямок використання кредитних коштів;
— очікуваний приріст виробництва і реалізації продукції (товарів) у результаті реалізації проекту;
— очікуване зниження собівартості виробництва і продукції у результаті реалізації проекту;
— очікувані нові ринки збуту продукції за межами області і країни.
Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок.

Основними вимогами до претендентів на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами за рахунок коштів обласного бюджету є:
— здійснення господарської діяльності не менше 24 місяці;
— здійснення господарської діяльності у межах тих видів діяльності згідно з КВЕД-2010, що підпадають під перелік усіх груп Розділу 16 "Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння", Розділу 31 Групи 31.0 "Виробництво меблів" (крім класу 31.03 "Виробництво матраців") та усіх груп Розділу 10 "Виробництво харчових продуктів";
— відповідність положенням Господарського кодексу в частині визначення суб’єкта малого підприємництва.

Детальні умови участі у конкурсі інвестиційних проектів розвитку малого бізнесу зазначені в положеннях Програми, яка розміщена на офіційній інтернет-сторінці Львівської обласної державної адміністрації. Крім цього, детальну інформацію щодо умов участі у конкурсі можна отримати за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 427, контактні телефони: 299-92-51, 261-25- 88.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації в термін до 27 вересня 2016 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 427.

Жовківська райдержадміністрація.