Головна АТО Виставка “Серпневі зустрічі” гостинно запрошує

Виставка “Серпневі зустрічі” гостинно запрошує

283
0

Минулого тижня у музеї  ЛНГМ ім. Б.Г. Возницького «Жовківський замок» відкрито виставку “Серпневі зустрічі”, присвячену Дню Незалежності України.

Виставка має свою історію і традиції. Вперше в Жовкві вона започаткована у 1996 році, у п’яту річницю Дня Незалежності України, з ініціативи ГО “Світло культури”. Оскільки приміщення не було, то виставка експонувалася на оборонних мурах і тривала лише один день. Жовків’яни проявили зацікавлення мистецькою акцією, тому відтоді вирішено  її проводити щороку.
У 2001 р. у Жовкві створено музей Львівської галереї мистецтв. Виставка, що стала святом для художників та їх шанувальників, отримала  сталу прописку і назву – “Серпневі зустрічі”.

"Серпневі  зустрічі" — популярні для  творчих і талановитих. Виставка завжди була дуже демократичною. Свої картини виставляли і заслужені художники, і молоді студенти, професіонали й аматори.

Цьогоріч представлено  роботи Дарії Зав'ялової, Ірини Данилюк-Флінти, Ольги Опанащук, Євгенії Тинної, Тараса Носара. "Серпневі зустрічі" експонуватимуться до кін-ця вересня. Запрошуємо відвідати музей та оглянути виставку.

Вікторія БОДНАР.