Головна Економіка Понад 80 тонн насіння сільськогосподарських культур отримали фермери Львівщини від партнерів з...

Понад 80 тонн насіння сільськогосподарських культур отримали фермери Львівщини від партнерів з Австрії

125
0

Австрійська організація фермерів передала аграріям Львівщини гуманітарний вантаж – 80 тонн насіння сільськогосподарських культур (озима пшениця, соя, кукурудза, соняшник) та суміші трав від насіннєвої компанії SAATBAU LINZ (Австрія).

Поставку та розподіл насіння для посівної організували ГО «Львівська аграрна палата» і департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА.

За словами голови комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інновацій Юрія Раделицького, ​гуманітарну допомогу розподілили між дрібними та середніми аграріями регіону.

«Зокрема, понад 200 фермерів отримали насіння, яке дозволить засіяти пшеницею приблизно 180 га, кукурудзою – 820 га, соняшником – 1700 га, соєю – 120 га, з них 49 сімейних фермерських господарств отримали суміш трав на площу 160 га.

Допомагаємо малим фермерам Львівщини і займаємося продовольчою безпекою України», – зауважив Юрій Раделицький.

Це вже третя гуманітарна поставка вантажу сільгоспвиробникам області від міжнародних компаній. Перший вантаж отримали від Франції – елітну насіннєву картоплю, другий – насіння кукурудзи від корпорації Bayer.