Головна Освіта На Львівщині за участі заступника Міністра обговорили проблеми галузі освіти в час...

На Львівщині за участі заступника Міністра обговорили проблеми галузі освіти в час війни

123
0

Сьогодні, 28 квітня, члени депутатської комісії з питань освіти, науки та інновацій взяли участь у зустрічі із заступницею Міністра освіти і науки України Вірою Роговою, яка перебуває з робочим візитом на Львівщині.

На зустріч також запросили представників влади області, членів Ради директорів ЗЗСО Львівщини, членів Експертної ради та департаментів західних областей та керівників відділів освіти райдержадміністрацій.

Віра Рогова під час спілкування з освітянським середовищем торкнулася питання щодо підготовки до спрощеного ЗНО та особливостей цьогорічної вступної кампанії в умовах воєнного стану, з якими проблемами чи ризиками зіткнулися абітурієнти, вища школа, батьки.
Значна увага присутніх була приділена проблематиці організації навчального процесу в умовах війни, застосування інноваційних освітніх технологій та особливостей дистанційного навчання.

Зі свого боку голова комісії Іванна Герус наголосила на необхідності максимального залучення дітей до навчального процесу, позашкілля та адаптації до нових воєнних реалій. «Львівщина прихистила велику кількість переселенців, з яких значна частина – це діти. Маємо допомогти їм інтегруватися в нове середовище, дати усі можливості навчатися, розвиватися і відчувати себе комфортно хоч і далеко від рідної домівки», – зазначила Іванна Герус.

Як зауважила секретар профільної комісії Звенислава Мамчур, болючі питання стосувалися також долі шкільних закладів, зруйнованих під час воєнних дій загарбницькою Росією, про необхідність психологічної допомоги школярам.