Головна Економіка Відбулась позачергова сесія VІ-го демократичного скликання, 34-та за рахунком

Відбулась позачергова сесія VІ-го демократичного скликання, 34-та за рахунком

206
0

Протягом року у великій залі Жовківської районної ради відбувається чимало засідань, де приймаються важливі рішення для господарки нашого регіону. Не стала винятком і позачергова сесія VІ-го демократичного скликання, 34-та за рахунком. На неї, як завше, окрім депутатів районної ради, прибули керівництво, завідувачі відділів, начальники управлінь РДА, голови місцевих рад Жовківщини.

Утім засідання носило характер, дещо відмінний від попередніх. На нього запросили двох ветеранів освітянської ниви, аби в урочистій обстановці, при поважному товаристві, вручити грамоти Верховної Ради України. На сцену голова Жовківської районної ради Тадей Швай запросив директора Глинського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів — дошкільний заклад" Володимира Михайловича Барана та колишнього директора,  а нині вчителя фізики Новокам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Михайла Павловича Перетятка. Найближчими до неординарної події були голова райради, голова Жовківської РДА Богдан Юрдига та депутат Львівської облради Володимир Тістик. Вони першими потисли руки щасливцям, які отримали грамоти за підписом голови Верховної Ради Олександра Турчинова, підтверджені призначенням: "За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти, плідну науково-педагогічну діяльність, активну громадську роботу, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм".

Звісно, відзначених переповнювали почуття, і вони мали що сказати аудиторії. Окрім слів подяки за представлення до нагороди, кожен розповів про приємні звершальні епізоди непростої директорської практики. Зокрема, Михайло Перетятко, директорський виробничий стаж якого сягає 42 років праці, акцентував увагу присутніх на будівництві нової школи в селі, на кадровій політиці, спрямованій на залучення кращих вихованців до місцевого педагогічного процесу. Мав Михайло Павлович чим похвалитися і в громадській роботі, і на просвітницькій стезі.

Майже чверть віку трудиться на освітянській ниві Володимир Баран, на буремному шляху було чимало плідних звершень, виховано не одне покоління успішних випускників, які сьогодні займають високі посади в районі та області. На фоні адміністративної та освітянської реформ єдиний новостворений навчально-виховний комплекс у Глинську, що об’єднує дошкільний та шкільний процеси, є зачином і прикладом майбутних важливих змін.

Схоже, приємний початок позитивно вплинув на народних обранців, бо надалі, при відносно малій їх кількості, вони голосували дружно "за". У п’ятнадцяти питаннях, розглянутих на сесії, йшлося про внесення змін до показників районного бюджету 2014 року, до районних цільових програм централізованих заходів відділу культури і туризму; про затвердження угод, договорів, технічних документацій; про внесення змін до Програм. Доповідали начальник фінуправління Жовківської РДА Галина Вус,
в. о. керівника відділу культури і туризму Жовківської РДА Галина Фесюк, радник голови ради з питань бюджету та фінансів Володимир Гулій, головний лікар Жовківської ЦРЛ Ігор Шевців, радник голови з питань роботи рад і земельних відносин, комунального майна та містобудування Василь Пущинський та ін.

У розділі різне вартував уваги депутатський запит Романа Фуца, лист-відповідь мера Рави-Руської Ірини Верещук та виступи Ірини Іващук і Оксани Чорної. Жіночки належать до ініціативної благодійної групи, що виготовляє теплі речі для бійців АТО, а також організовує плетіння маскувальних сіток. Вони наглядно продемонстрували свою продукцію, щиро подякувавши усім, хто сприяє їх діяльності, та закликали долучитися до благородної місії.

Ярослав ГЛУТКОВСЬКИЙ.