Головна Коротко Про перенесення робочих днів у 2015 році

Про перенесення робочих днів у 2015 році

201
0

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 листопада 2014 року № 1084-р „Про перенесення робочих днів у 2015 році”, з метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня — Нового року та 7 січня — Різдва Христового, а також раціонального використання робочого часу:

1. Рекомендувати міським, селищним, сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій (за винятком Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку „Укрпошта”, Державної казначейської служби та банківських установ), перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2015 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями, робочі дні з: п’ятниці 2 січня    — на суботу 17 січня; четверга 8 січня — на суботу 31 січня; п’ятниці 9 січня       — на суботу 14 лютого.

2. Перенести для працівників апарату райдержадміністрації, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації робочі дні з:  п’ятниці 2 січня — на суботу 17 січня; четверга 8 січня — на суботу 31 січня; п’ятниці 9 січня — на суботу 14 лютого.

3. Міським, селищним, сільським головам, керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації розробити і затвердити графіки чергування керівників та працівників відповідних органів влади.

4. Контроль за використанням розпорядження покласти на керівника апарату Л. Бобель.

Голова районної державної адміністрації Б. В. ЮРДИГА.