Головна Економіка Відбувся семінар у Жовкві

Відбувся семінар у Жовкві

208
0

Днями в актовому залі ДПІ у Жовківському районі відбувся семінар для платників податків за участі начальника Ольги  Леонідівної Ліщинської та податкових фахівців.

Жовківські податківці особливу увагу приділили практичному застосуванню нововведень змін у податковому та іншому законодавстві України, в тому числі, у в зв'язку з прийняттям антикризових законів 2014 року, ПДВ, податку на прибуток, військовому збору та інших податків та зборів. Значний акцент у своєму виступі зробили на детальному аналізі основних типових помилок, які допускаються при складанні податкої звітності, вкотре наголосили про переваги використання електронних сервісів Державної фіскальної служби України. 

Податківці та представники бізнесу вели цікаву дискусію з актуальних питань, які виникають під час здійснення господарської діяльності щодо справляння податків, зборів, ЕСВ; питання рівномірності самостійної сплати податкових зобов'язань з податків, зборів, визначених згідно норм Податкового кодексу України тощо, а також про надання послуг за допомогою "Електронних сервісів". 

Учасники семінару отримали кваліфіковану змістовну консультацію та конкретні поради і застереження. Бухгалтери підприємств  відмітили, що знання та інформація, отримані під час таких заходів, дозволить їм уникнути у майбутньому помилок при оподаткуванні та подачі звітності. Після семінару усіх охочих запросили на практичні тренінги  щодо подання звітності в електронному вигляді.

Наприкінці зустрічі керівник подякувала усім за стабільне наповнення бюджетів, за розуміння, і готовність до діалогу.

Перший заступник начальника ДПІ у Жовківському районі Р. Я. Кулицький