Головна Економіка У новий рік — із добрими помислами та вагомими здобутками

У новий рік — із добрими помислами та вагомими здобутками

278
0

Ліс відіграє велику роль у житті людини та суспільства, адже він є легенями планети, які постачають кисень та відновлюють склад повітря. Він є незамінним постачальником сировини для промисловості країни, притулком для багатьох звірів.

Для людей дуже корисно відвідувати вряди-годи ліс. Подихати хвойним ароматом ялинок та сосен і просто отримати насолоду. Коли я, якщо випадає така нагода, відвідую ліс, у мене підіймається настрій і з’являється багато енергії, яку так і хочеться виплеснути назовні. Я вважаю, що ліси дуже корисні. Ліс — це наше майбутнє здоров’я. Саме про зберігачів лісового господарства і йтиметься далі.

Завершення року лісоводи Жов-ківщини зустрічають у непростій обстановці. В галузі, в економіці, в країні. Проте завдяки наполегливій праці злагодженого колективу та зусиллям адміністрації, Жовківське ДЛГП ЛГП «Галсільліс» змогло досягти приросту прибутків, сплати всіх податків, своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати.

Упродовж року заготовлено та реалізовано дочірнім підприємством 5770 метрів кубічних деревини. Із реалізованої лісопродукції понад 1500 метрів кубічних становить ділова деревина, з них пиловник займає 755, баланси — 740 м. кубічних. Також заготовлено і реалізовано 26 м. кубічних фансировини, майже 3 тис. метрів кубічних — технічної сировини для виробничо-технічного призначення. Одне слово, підприємство за 2017 рік змогло наростити обсяги реалізації більш, ніж за попередні роки. Якщо взяти в грошовому еквіваленті, то це 4,8 млн. грн., що на 750 тис. грн. більше, ніж 2016 року. В значній мірі — це результат роботи лісівників — компетентного та ефективного ведення господарства. Адже уміле керівництво виробничими процесами та правильна організація роботи забезпечують вагомий приріст. Ріст обсягів реалізації дав можливість підвищити рівень середньої заробітної плати, виділити премії. Найвищих показників досягли лісівники — В. І. Очич, М. І. Купецький, П. Я. Добросинець, І. В. Білик (Жовківське лісництво) та А. С. Онисько, Б. І. Лущик (Рава-Руське лісництво).

Досягти таких хороших результатів підприємства — це результат спільних зусиль усіх працівників. Безперервний рух вперед забезпечує добросовісна і наполеглива праця кожного, зокрема, від лісокультурниці і лісоруба — до директора. Усе робиться для того, аби кожен добросовісно виконував покладені на нього завдання.

Традиційно, при проведенні лісокультурної кампанії та з метою виховання шанобливого ставлення до лісових багатств, щорічно до посадки лісу залучається підприємством підростаюче покоління, а також представники громад.

Із початку трагічних подій на сході України ДЛГП ЛГП «Галсільліс» брало активну участь у зміцненні обороноздатності нашої держави. Як комунальне підприємство, воно займатися благодійністю немає змоги, але кожен працівник, як громадянин України, зробив свій внесок у таку благородну справу. Цьогоріч 18 працівників підприємства здали кров у пункті збору, а також усі працівники відрахували триденну заробітну плату на потреби АТО.
Наостанок, мабуть, найкращим подарунком на новорічно-різдвяні свята лісівникам стане можливість оцінити їхню роботу, бережливо ставитись до кожного деревця і не засмічувати лісові смуги.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.