Головна Економіка У Жовківському районі затверджено Програму мікропроектів

У Жовківському районі затверджено Програму мікропроектів

156
0

Минулого тижня у залі засідань відбулася позачергова 21-ша сесія VII демократичного скликання. 33 районні депутати зібралися на сесійне засідання, щоб розглянути актуальні й термінові питання життєдіяльності нашого району. Відкрив сесію і провів голова Жовківської районної ради Роман Горбань. Вітання линули на адресу тих депутатів, які у міжсесійний період святкували день народження.

У запропонований для розгляду районних обранців порядок денний було внесено 14 питань. Після прийняття його за основу депутат Марія Деревінська запропонувала ще одне — про визначення опорного навчального закладу. Одноголосно районні обранці затвердили Програму співфінансування мікропроектів місцевого розвитку у Жовківському районі на 2018 рік у новій редакції, з якою ознайомив Володимир Свідняк — заступник начальника відділу економічного розвитку та торгівлі Жовківської РДА. Ця Програма зорієнтована на вирішення проблем соціально-економічного розвитку громад шляхом підвищення ефективності використання місцевих ресурсів. Із раніше запропонованих 400 тис. грн. із районного бюджету буде виділено 560 тис. грн. на співфінансування мікропроектів. У перелік мікропроектів-переможців внесено 55 об’єктів галузей освіти, культури, охорони здоров’я, вуличного освітлення та ін. Прийнята Програма полягає у сприянні територіальним громадам сіл, селищ, міст у вирішенні місцевих проблем та створенні умов для сталого розвитку громад, які відібрані за результатами обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку відповідно до пріоритетних напрямів.
Депутати районної ради проявили одностайність, голосуючи за внесення змін до показників районного бюджету Жовківського району на 2018 рік, які озвучила начальник фінансового управління Галина Вус.

Із наступними десятьма питаннями порядку денного виступив керівник відділу Держгеокадастру у Жовківському районі Володимир Василенко. Депутати затвердили технічні документації про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території району.

17 квітня у відділі освіти Жовківської райдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії з визначення опорного навчального закладу у 2018 році. На розгляд було подано конкурсні матеріали від п’яти навчальних закладів району, а саме: Дублянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А. Жаловаги; Куликівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Добросинської ЗОШ І-ІІІ ст.; Жовківської ЗОШ №3 І-ІІІ ст. та Рава-Руської спеціалізованої школи-інтернату.

Комісія, до складу якої увійшли голови депутатських комісій Жовківської районної ради, заступники голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич та районної ради Алла Жук, керівництво відділу освіти, за підсумками засідання визначила переможцем конкурсу Дублянську ЗОШ І-ІІІ ст., яка набрала 280 балів. Депутати районної ради проголосували за визначення Дублянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя України А. Жаловаги опорним навчальним закладом.

Районні обранці оперативно й злагоджено розглянули усі питання порядку денного і проголосували за відповідні рішення. У роботі сесійного засідання взяла участь голова Жовківської РДА, депутат районної ради Надія Щур. Наступна сесія Жовківської районної ради запланована на 31 травня 2018 року.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.