Головна Коротко Тінізації економіки — НІ!

Тінізації економіки — НІ!

101
0

Шановні керівники підприємств та підприємці Жовківського району!
Органами державної влади та місцевого самоврядування проводяться заходи щодо легалізації заробітної плати, збільшення надходжень до місцевих бюджетів за рахунок детінізації зайнятості та доходів громадян, які не прийняті офіційно на роботу. Статистична звітність показує невелику кількість найманих працівників, проте фактично працює значно більше.
За результатами моніторингу сплати ПДФО за березень поточного року робочою групою ініційовано перед контролюючими органами проведення перевірок з питань дотримання законодавства про працю, особливо в будівельній сфері, пилорамах та ресторанно-готельних закладах.

Нагадуємо, що штрафні санкції за одну непрацевлаштовану особу складають 111690,0 грн., за недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці — 37230,0 грн. Закликаємо Вас впорядкувати відповідно до законодавства працевлаштування найманих осіб, які забезпечують роботу на Ваших підприємствах і отримання Вами значних прибутків.

Також звертаємось до кожного працездатного мешканця району. Час минає швидко, і коли буде потрібно забезпечити свою старість — чи вистачить Вам робочого стажу? Чи, отримуючи заробітну плату “в конвертах”, почуваєтеся гідно і безпечно?
Давайте разом скажемо: НІ! — порушенням законодавства.

Жовківська РДА.