Головна Проблема За стихійну торгівлю передбачено адміністративну відповідальність

За стихійну торгівлю передбачено адміністративну відповідальність

274
0

Стихійна торгівля продуктами харчування є грубим порушенням санітарно-гігієнічних і протиепідемічних вимог. Продукти зі стихійних ринків небезпечні тим, що якість продукції не перевіряється в лабораторії ветсанекспертиз; харчі продаються просто зі землі, де «кишить» збудниками хвороб. Придбавши такий продукт, можна захворіти на інфекційні кишкові захворювання; на стихійних ринках немає торгових місць, що є порушенням санітарно-гігієнічних вимог при торгівлі; продавці на стихійних ринках не отримують жодних дозволів від адміністрації та інших служб, можуть бути носіями інфекційних захворювань, в т .ч. туберкульозу; в разі отруєння продуктами з такого базару, потерпілому не буде на кого подати позов до суду.

Питання стосовно припинення стихійної торгівлі в м. Жовкві постійно розглядається на засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Жовківської РДА, відповідним рішенням якої доручено Жовківському відділенню поліції Кам’янко-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області та Жовківській міській раді вжити заходів щодо припинення діяльності стихійного ринку.

Відповідно до Кодексу України про адміністративні порушення, передбачено адміністративну відповідальність за ст. 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях). Враховуючи численні звернення жителів м. Жовкви, інформуємо, що із 21 квітня торгівля з території біля ринку ТзОВ «Вега» переноситься на ринок «Жовківський» (великий базар). У разі торгівлі поза межами ринків «Жовківський», ТзОВ «Вега» — на тротуарах, дорозі — товар буде вилучатися, а громадяни притягатимуться до адміністративної відповідальності.

Жовківська РДА, Жовківська районна рада, Жовківська міська рада,
Жовківське відділення поліції Кам’янко-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області, Управління Держпродспоживслужби у Жовківському районі.