Головна Інтерв'ю Великодні набори для малозабезпечених сімей від «Західного Бугу»

Великодні набори для малозабезпечених сімей від «Західного Бугу»

446
0

Про Гійченський підрозділ сільськогосподарського підприємства «Західний Буг» на Жовківщині добре знають мешканці Гійченської та Річківської сільських рад. Адже його тут відкрито ще у 2012 році.  А розпочав роботу «Західний Буг» на Сокальщині ще дванадцять років тому. Основним напрямком діяльності цієї компанії є вирощування зернових, технічних та кормових культур, їх зберігання та реалізація. Нині підприємство одне з небагатьох є справжнім прикладом господарювання на цих теренах. Адже не лише дає людям роботу, виплачує високу зарплату, вирощує якісну сільськогосподарську продукцію, а й підтримує соціальну сферу в селах, де орендує землю, а, головне, гарантує своїм працівникам соціальний пакет.

Активна співпраця «Західного Бугу» з сільськими радами, на території яких провадить свою господарську діяльність підприємство, це не лише оренда землі у пайовиків та своєчасна виплата, а й різнопланова меценатська допомога школам, дитячим садочкам, церковним громадам тощо. Нещодавно, напередодні Великодня, нам пощастило разом із представниками компанії «Західний Буг» вручати «великодні набори» пайовикам, що належать до категорій малозабезпечених, багатодітним сім’ям, інвалідам, одиноким пенсіонерам, учасникам АТО та війни, родинам загиблих героїв.

Сто одинадцять пакунків з борошном, гречкою, цукром, олією та свіжоспеченою великодньою паскою були доставлені до мешканців Гійча, Річок, Шабельні, Рати та Карова. Бухгалтер та землевпорядник «Західного Бугу» Оксана Никон, що вручала людям пакунки, почула безліч теплих та подячних слів на адресу підприємства та усього колективу. Люди були приємно вражені, що їхні орендарі є надійною підтримкою, пам’ятають про них та завжди допомагають.

Надія БАЙБУЛА

На світлинах: Оксана Никон вручає великодній пакунок мешканці Гійча Марії Григорівні Антоник; багатодітне сімейство Ніни Ткачишин з Річок зустрічає гостей зі «Західного Бугу».