Головна Коротко Вчилися і перевіряли знання з охорони праці і пожежної безпеки

Вчилися і перевіряли знання з охорони праці і пожежної безпеки

177
0

У ці святкові весняні дні на підприємстві ДП «Рава-Руське лісове господарство» пройшли навчання і перевірка знань з охорони праці і пожежної безпеки для інженерно-технічних працівників і працівників лісової охорони. На навчання завітали головний спеціаліст відділу лісових ресурсів машин та технологій ОУЛМГ В. Степанишин, страховий експерт з охорони праці Жовківського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області О. Алієв, начальник відділення 48 ДПРП із надзвичайних ситуацій Н. Чудійович, хірург-травматолог Рава-Руської райлікарні О. Левицький.

До присутніх звернувся директор ДП «Рава-Руське лісове господарство» А. Косовський, який наголосив на неухильному дотриманні законодавства з охорони праці і пожежної безпеки під час виконання своїх посадових обов’язків. Адже життя і здоров’я працівника — найцінніший скарб та
запорука ефективного функціонування підприємства.

Про випадки виробничого травматизму на підприємствах Жовківського району і соціальну захищеність постраждалих та членів сімей розповів О. Алієв. Детально зупинився страховий експерт на аналізі причин і наслідків, що призвели до травмувань працівників. В. Степанишин зупинився на випадках виробничого травматизму на підприємствах управління упродовж I-го кварталу. Головний спеціаліст на конкретних прикладах проаналізував особливості дотримання інструкцій з охорони праці при виконанні лісосічних і деревообробних робіт.

Хірург-травматолог О. Левиць-кий описав способи надання долікарської допомоги при отриманні травм і поранень. Лікар наголосив, що вчасно надана кваліфікована долікарська допомога врятувала не одне людське життя. Із настанням сонячної і сухої погоди розпочався пожежонебезпечний період на підприємствах галузі. Тому начальник відділення з надзвичайних ситуацій детально описав про особливості виникнення, кваліфікацію і способи гасіння лісових пожеж. На практиці Н. Чудійович продемонстрував принцип роботи порошкового вогнегасника.

Голова профкому О. Довба зупинилася на окремих розділах колективного договору щодо виконання адміністрацією підприємства повноважень з охорони праці, згідно зі Законом України «Про охорону праці». На завершення комісія з охорони праці підприємства провела перевірку знань з охорони праці і пожежної безпеки.

Час проведення навчання і перевірки знань пройшов в діловій обстановці. Хочеться подякувати всім спеціалістам, що завітали до нас на підприємство. Ваші знання, вміння і досвід безумовно стануть настановою у подальшій роботі для працівників нашого підприємства.

О. СМИК,
головний спеціаліст
із охорони праці.