Головна Економіка У Жовкві продавці не зважають на правила вуличної торгівлі

У Жовкві продавці не зважають на правила вуличної торгівлі

168
0

На сторінках газети ми неодноразово висвітлювали проблему вуличної торгівлі у місті Жовкві. Після скоординованої роботи дотичних до торгівлі служб, на початку серпня стихійний ринок було більшменш впорядковано. Принаймні, на проїжджій частині дороги на вул. Є. Коновальця ніхто не торгував. Продавці молочної продукції займали місце торгівлі у спеціально облаштованому та передбаченому на ринку павільйоні, та й покупці уже призвичаїлися до змін — іти треба було трішки далі, але там приємно і чисто.

Останнім часом ситуація дещо змінилася. Навіть важко збагнути, коли продавці займають місця на вулиці. Зранку, буває, на узбіччі припарковані автомобілі, а згодом між ними пристосовуються жіночки зі своїм товаром. Після відїзду транспорту вишиковується цілий ряд вуличних торговців. І знову, окрім овочів, пропонують молочні продукти, добре, що хоч прикривають поліетиленовими пакетами. А, інколи вулиця — вільна, без продавців і покупців, немає дорожніх заторів.

Продавці, що торгують поруч, зауважили те, що коли немає комісії, то люди стають там, де захочуть. Ніякого порядку. Але, з іншого боку, неможливо біля кожного продавця ставити перевіряючого. Торгівля на вулиці, у невизначеному місці, — не тільки порушення ветеринарно-санітарних правил, а й небезпека для покупців, пішоходів та водіїв. Із розумінням треба ставитися до тих, хто хоче реалізувати вирощене власними руками, але елементарних вимог, торгівлі і норм безпеки повинні дотримуватись усі. Порядок має бути.

Уляна Головенько.

P.S. Питання стихійної торгівлі редакція бере на контроль і надалі інформуватиме читачів про ринкові перипетії.