Головна Економіка В Жовкві відбулася зустріч податківців з Гільдією підприємців Жовківщини

В Жовкві відбулася зустріч податківців з Гільдією підприємців Жовківщини

263
0

В  Жовківському  відділенні Личаківської ОДПІ  відбулась зустріч за «круглим столом» за участю  заступника начальника- начальника   Жовківського відділення Богдана Звізла, з членами громадської організації «Гільдія підприємців жовківщини» та журналістами місцевих ЗМІ.

Приводом для зустрічі стала кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2016року, яка розпочалась з 1 січня 2017 року та триватиме до 3 травня 2017року.

Богдан Йосипович зазначив, що у 2017 році декларування доходів пов’язано з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України, згідно з якими громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками 2016 року. Роз’яснив у яких випадках громадяни зобов’язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи, а також, які витрати можна включати в декларацію з метою отримання податкової знижки.

Податківці повідомили, що декларанти податку на доходи фізичних осіб мають змогу заповнювати та направляти до органів ДФС декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет, скориставшись оnlain-сервісом ДФС.

Податківці запрошують громадян завітати до 3 травня 2017 року до Центру обслуговування платників , та прозвітувати про отримані доходи у минулому році. При виникненні будь-яких питань щодо заповнення декларацій про майновий стан і доходи, працівники ЦОП завжди нададуть кваліфіковану допомогу.

Богдан Йосипович подякував учасникам «круглого столу», колегам-журналістам за розуміння та співпрацю, і запросив зустрічатися частіше, аби спільно інформувати громадян, платників податків через ЗМІ про діяльність та зміни у законодавстві, вести змістовний діалог, та цікаву дискусію і у майбутньому.