Головна Економіка Вчасно подайте заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування

Вчасно подайте заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування

189
0

ДПІ у Жовківському районі ГУ Міндоходів у Львівській області нагадує суб’єктам господарювання, які є платниками інших податків і зборів,  але мають намір в наступному році працювати за спрощеною системою оподаткування, обліку та звітності, подати у встановлені терміни  відповідну заяву.

Так, для переходу на спрощену систему оподаткування, заява подається до територіального органу Міндоходів не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Тобто, для застосування спрощеної системи оподаткування у 2014 році заяву слід подати не пізніше 16 грудня 2013 року.

Також нагадуємо, що здійснити перехід на єдиний податок суб’єкт господарювання може лише один раз протягом календарного року. Разом з тим, відповідно до норм Податкового кодексу, платнику єдиного податку за його бажанням дозволено протягом року переходити з однієї групи платників в іншу. Такий перехід можливий як у вищу групу, так і в нижчу в порівнянні з тією, що застосовується суб’єктом господарювання. Єдина умова – дотримання єдинниками вимог Податкового кодексу для обраної ними групи. Термін подання заяви на зміну групи такий, як і для обрання спрощеної системи, тобто не пізніше ніж за 15 днів до початку наступного календарного кварталу.

Перший заступник начальника  ДПІ

у Жовківському районі

ГУ Міндоходів у Львівській області    Л. С. Бунечко