Головна Економіка Добре, коли є розуміння та співпраця між податківцями та бізнесом

Добре, коли є розуміння та співпраця між податківцями та бізнесом

247
0

Нещодавно жовківські податківці зустрілись з представниками бізнесу району , аби півести підсумки виконання бюджету за 11 місяців 2015 року, та обговорити питання повноти  нарахування та сплати до бюджету усіх платежів,для повного  виконання доведених завданнь у грудні, аби достойно завешити бюджетний 2015 рік.

На початку зустрічі  начальник ДПІ у Жовківському районі Богдан Звізло ознайомив присутніх про результати надходжень за одинадцять місяців поточного року, зокрема повідомив, що спільними зусиллями ми зібрали до державного бюджету 93.7 млн. гривень, що становить 111.2% виконання доведених завдань, та поповнили місцеві бюджети на116,8 млн. грн. а це – 116,0% прогнозних показників.

У грудні очікуємо зібрати до зведеного бюджету близько 20 млн. грн. , зокрема 300 тис надійде в рахунок погашення податкового боргу . « Щиро сподіваємось, що завдяки  вчасно сплаченим податкам, виплати заробітної плати у повному обсязі, ми, разом з Вами, зустрінемо Новий 2016 рік  з перевиконаним бюджетом»-оптимістично запевнив присутніх Богдан Йосипович.

Податкові фахівці коротко ознайомили з податковим законодавством, та повідомили, що у наступний рік ми йдемо із старим Податковим Кодексом, про те  у найкоротші терміни, разом із бізнесом, чекаємо податкових  змін.

Учасники зустрічі обмінялися думками та окреслили низку конкретних пропозицій для створення більш зручних умов по веденню бізнесу.  Керівник подякував усім за розуміння та плідну співпрацю, привітав із наступаючими святами !

Начальник ДПІ у Жовківському районі  Головного управління ДФС у  Львівській області Б. Й. Звізло