Головна Економіка Жовківській міській ОТГ дали старт

Жовківській міській ОТГ дали старт

905
0

Жовківський міський голова ініціює створення об’єднаної територіальної громади. 2 травня Петро Вихопень підписав відповідне розпорядження, надруковане у нашій газеті. Громадські слухання, згідно з розпорядженням, відбудуться 28 травня у приміщенні сесійної зали Жовківської міської ради. До обговорення запрошують 14 сільських рад, частина з яких не входить до потенційної Жовківської ОТГ згідно з діючим Перспективним планом формування спроможних громад.

20 березня цьогоріч місцевий активіст Олег Вольський створив електронну петицію «Ініціювання громадського обговорення з питань добровільного об’єднання Жовківської територіальної громади», яка набрала необхідну кількість голосів та була підтримана на сесії Жовківської міської ради.

«Реформа децентралізації триває з 2015 року, і об’єднані з того часу громади активно використовують можливості, які дала реформа, а ми досі нічого не зробили. Дивлячись на наше місто, а особливо на навколишні села, ми чітко розуміємо, що потрібні повноваження і фінансові можливості гармонійно розвивати територію міста і сусідніх сіл. Хочемо самі планувати розвиток нашої громади, визначати пріоритети і залучати додаткові кошти», — розповідає Олег Вольський.

«Наше місто робить черговий вагомий крок до створення спроможної Жовківської об’єднаної територіальної громади. Своїм розпорядженням Жовківський міський голова ініціював добровільне об’єднання та організацію громадського обговорення. Наступним кроком є саме процес громадського обговорення пропозицій щодо об’єднання громадою міста», — написав на своїй сторінці у Facebook cекретар Жовківської міської ради Андрій Мазан.

Усіх активних мешканців просять надсилати пропозиції на пошту info@zhovkva-rada.gov.ua та за телефоном (252) 21-264.

Наш кореспондент