Головна Економіка Жовківська ДПІ повідомляє

Жовківська ДПІ повідомляє

320
0

Шановні платники податків Жовківщини!

З 15 лютого 2016 року Громадська рада при ДФС у Львівській області в приміщенні Головного управління ДФС у Львівській області буде проводить  щоденний прийом громадян з 14 год. до 17год. 30 хв. з питань роботи податкових та митних органів Львівської області.Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, каб. 103а.

До уваги жовківчан – у разі виникнення підозри щодо якості алкогольних напоїв, автентичності марок акцизного податку, або вам відомо про незаконну діяльність при реалізації підакцизної продукції, телефонуйте:  0322-97-38-38, 0322-97-38-65, анонімність гарантуємо.

Декларація з ПДВ подається за новою формою!

З Порядком заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість можна ознайомитись на офіційному веб-сайті ДФС України за адресою sfs.gov.ua . Форми податкової звітності  розміщені у  відповідному розділі сайту "Бланки"

Зміни в адмініструванні акцизного податку

Для платників, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами крім пального, ставка акцизного податку та порядок нарахування податкових зобов’язань залишились
незмінними – 5 %

Термін для відправки звітності поштою

При надсиланні податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації.