Головна АТО Особливості вибору сінокосарки

Особливості вибору сінокосарки

208
0

Зараз для полегшення роботи на великих садових ділянках виробники інструменту пропонують масу різного устаткування. Сінокосарки представляють садове обладнання для швидкого і ефективного усунення трави на великих ділянках. З її допомогою можна усунути високу щільну траву, бур'янами, бур'яном. У підсумку з її допомогою можна стежити за содовим ділянкою, так і для того щоб заготовити сіна для своїх потреб.

Сучасні моделі сенокосилок мають досить компактними габаритами, оснащується приводом, системою управління, і пристосуванням для скошування.

Якщо ви шукаєте ідеальне місце для придбання газонокосарки, тоді вам просто необхідно відправитися в інтернет-магазин Kokosy. У ньому знаходиться солідний асортимент, серед якого ви зможе підшукати для себе оптимальну модель. Кожна представлена модель володіє докладним описом, що дозволяє оцінити можливості агрегату і здійснити правильний вибір. Завжди готові вам допомогти здійснити якісний вибір наші онлайн-консультанти. Вони кваліфіковано дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підшукати оптимальну модель.

Вибираючи сінокосарки, варто звернути увагу на деякі конструктивні нюанси. Газонокосарки можна розділити на два типи роторні та балкові. Роторна сінокосарка за своєю конструкцією дуже схожа на газонокосарку. Володіє низькопрофільним корпусом, на якому монтується двигун, і роторний механізм з ріжучими елементами. Балочная сінокосарка володіє винесеною в передню частину, балкою, завдяки якій і здійснюється стрижка.

Також косарки можуть оснащуватися електричним і бензиновим двигуном. Електрична косарка має відмінну потужністю і відразу готова до експлуатації після підключення живлення. Єдиний недолік довжина кабелю, тому даний тип сенокосилок відмінно підходить для роботи на невеликих ділянках.

Бензинові косарки більш автономні, єдино обмеження необхідність поповнювати паливний бак у міру витрати палива. Даний тип сенокосилок більш складний в експлуатації, хоча виробники роблять все можливе, щоб було набагато легше користуватися цим обладнанням.