Головна АТО За щирий патріотизм до України

За щирий патріотизм до України

315
0

Ще донедавна не всі повністю усвідомлювали, що означає слово «волонтери» та хто ці люди. Події ж останніх років змусили усе переосмилити. Волонтери – це добровольці, які прирікають себе на певну небезпеку, допомагаючи іншим, це справжні патріоти, котрі виконують свій власний обов’язок перед Україною, підтримуючи хлопців, що воюють на Сході. Не кожному з нас це під силу.

Аби віддати шану таким відданим людям, у Народному домі м. Дублян минулого тижня з нагоди міжнародного дня волонтера відбулося свято. Велика кількість представників громадських організацій і просто окремі люди, які за власним бажанням сьогодні допомагають у розбудові країни й небайдужі до життєвих ситуацій співвітчизників, зібралися в єдину родину, яка словом і ділом вболіває за наше майбутнє. Слова вдячності прибули висловити заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук та заступник голови ЖРДА Юрій Дубневич, голова Жовківської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка Іван Дорош.

Зі щемом у серці та щирістю до запрошених звернулася Алла Іванівна, сказавши, що «саме волонтери стоять між Збройними Силами України й простими людьми.  Волонтери є тими, хто стимулює військовослужбовців на передовій до дій, безстрашності, мужності, показуючи власну підтримку». Керівництво району дякувало волонтерам за відданість, самопожертву, щирий патріотизм й сподівається, що праця усіх неодмінно принесе мир нашій Україні.
Опісля членів Спільноти волонтерів м. Дублян, Дублянського легіону небайдужих жінок, ГО «Батальйон відважних жінок», ГО «Допомога Армії України — Жовква» нагородили спільними грамотами та подяками Жовківської районної державної адміністрації та Жовківської районної ради за високу національно-свідому громадянську позицію, активну волонтерську допомогу та цінний внесок у стабілізацію безпеки української державності. Окрім того, відзначили й пароха м. Дублян о. Володимира Високінського, міського голову та численних місцевих приватних підприємців. Варто сказати, що серед активних волонтерів є й старенька 82-річна бабця, котра, в’яжучи теплі шкарпетки для бійців, за словами інших, одягнула вже цілий батальйон хлопців.
Цього дня згадали й про тих, хто, боронячи суверенність нашої держави, поклав власне життя, допомагаючи й захищаючи інтереси та прагнення всього українського народу. На честь таких патріотів провели хвилину мовчання.

Постійно звучали подячні слова, опісля ж самі волонтери ділилися спогадами, як розпочилася їхня справа, які проблеми виникали, хто допомагав, й сьогодні залучали до співпраці для блага неньки-України.

Гарним доповненням до урочистостей став святковий концерт, який підготували вихованці та вчителі Дублянської школи мистецтв. Особливо запам’ятався душевний вірш студентки ЛНАУ Христини Хомин.

Зоряна Микитюк.