Головна Життя Жовківська РДА закликає мешканців району бути обережними на дорозі

Жовківська РДА закликає мешканців району бути обережними на дорозі

204
0

Жовківська районна державна адміністрація вважає своїм обов’язком ще раз привернути увагу кожного мешканця району до кричущої проблеми смертності й травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод в Україні.

Шановні водії, користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтеся безпечної дистанції, рухайтеся лише з увімкненими габаритними вогнями, ближнім світлом фар, при виборі швидкості руху враховуйте погодні умови, чітко дотримуйтеся вимог Правил дорожнього руху та дорожніх знаків.

Звертаємо увагу батьків та педагогів на проведення додаткових бесід з дітьми щодо неухильного дотримання безпечної поведінки на дорозі та в громадському транспорті.

Закликаємо громадськість району не стояти осторонь цієї жахливої проблеми сьогодення, а при любій нагоді під час спілкування з водіями та пішоходами звертати увагу на необхідність дотримання безпеки руху на дорогах. Можливо, саме Ваше авторитетне слово допоможе зберегти людське життя.

Водії! Будьте обережні на дорозі! Не перевищуйте швидкості! Не розмовляйте по телефону та не пишіть SMS, перебуваючи за кермом!