Головна Життя У селі Боянець відкрито сільську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини

У селі Боянець відкрито сільську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини

358
0
У селі Боянець відкрито сільську лікарську амбулаторію

Боянчани  зможуть отримувати якісну медичну допомогу

3 січня у селі Боянець відбулася знакова та довгоочікувана подія. Після завершення ремонтних робіт урочисто відкрито сільську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

На урочисте відкриття медичного закладу завітали голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, голова Жовківської районної ради Роман Горбань, директор комунального некомерційного підприємства ЖРР «Жовківська ЦРЛ» Ігор Шевців, голова Боянецької сільської ради Василь Пограничний, гості та жителі села.

Після того, як було перерізано символічну стрічку, приміщення амбулаторії урочисто освячено священнослужителем місцевого храму о. Ярославом.

Голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур привітала громаду з цією подією, зазначивши, що місцеві мешканці зможуть отримувати якісну медичну допомогу, адже нове приміщення лікарської амбулаторії відповідає всім сучасним вимогам, що дасть можливість значно покращити як надання допомоги, так і проведення профілактичних заходів. А також відзначила високий рівень проведених робіт і нагородила подяками Жовківської РДА приватного підприємця Василя Козакевича та депутата місцевої ради, приватного підприємця Юрія Германа за вагомий особистий внесок. Також за вагомий особистий внесок в організацію роботи з реконструкції приміщень сільської ради під амбулаторію загальної практики сімейної медицини був нагороджений подякою Львівської ОДА голова Боянецької сільської ради Василь Пограничний.

Капітальний ремонт приміщень включав у себе комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачав відновлення та модернізацію за вимогами планування медичного закладу. В ошатному приміщенні функціонуватимуть кабінети сімейного лікаря та гінекологічний, профілактичних щеплень, маніпуляційна, денний стаціонар та кабінет стоматології.

Усього на реконструкцію фельдшерсько-акушерського пункту с. Боянця під лікарську амбулаторію ЗПСМ використано – 719,2 тис. грн., з них: з обласного бюджету – 120,0 тис. грн., районного бюджету – 547,8 тис. грн, внесок громади – 51,4 тис. грн.

Наш кореспондент