Головна Інтерв'ю Про досягнення та плани на майбутнє розповів Боянецький сільський голова Василь Пограничний

Про досягнення та плани на майбутнє розповів Боянецький сільський голова Василь Пограничний

451
0

Вирішувати питання — тільки спільно

Так вважає Боянецький сільський голова Василь Пограничний. Тому всі проблеми життє-діяльності громади Василь Володимирович намагається розв’язувати з допомогою земляків, прислухається до їхніх порад, радіє підтримці. Мабуть, не випадково, його вже вдруге вибрала громада сільським головою, бо цей чоловік — відданий жителям, неконфліктний, намагається знайти підхід до кожного, і, головне, у нього виходить зробити життя земляків більш комфортним і світлішим.

На території сільської ради функціонують необхідні для забезпечення життєдіяльності заклади соціально-культурної сфери — загальноосвітня школа, просторий Народний дім (до речі, який, завдяки мікропроектам, нині набирає закладу європейського зразка), відділення поштового зв’язку, дитячий садочок, є низка крамниць тощо, також тут буде сучасна амбулаторія сімейної медицини (ремонтні роботи на завершенні).  «Але найголовніше — тут живуть прекрасні, працелюбні люди», — ділиться в розмові Василь Володимирович. Так, за його каденції зроблено чимало. Приміром, взяти той самий Народний дім чи амбулаторію сімейної медицини. Звичайно, як дбаєш, так і маєш. І боянчанці в цьому плані стараються, намагаються зробити свій населений пункт привабливим, ошатним. Це радує.

Є і плани у господаря чималої господарки. Як каже сам війт: «Задумів дуже багато, вистачило б лишень наснаги, коштів і можливостей втілити їх в життя. Сподіваюся, найближчим часом запрацює дендропарк; є і інвестор, який має намір побудови на території сільради забійного цеху».

Так боянчани йдуть крок за кроком до мети — покращення життя громади.

Зоряна ГУМНИЦЬКА