Головна Інтерв'ю Професіоналізм, принциповість, порядність — головні критерії держслужбовця

Професіоналізм, принциповість, порядність — головні критерії держслужбовця

333
0

Служіння народу України є одним з основних принципів, на якому грунтується державна служба і який є основоположним. Саме це усвідомлення і розуміння важливості поставлених перед держслужбовцями завдань повинне спонукати їх до забезпечення ефективної роботи та виконання завдань державних органів, а також недопущення порушень прав і свобод людини та громадянина. З цього приводу своїми думками поділилася з нами новопризначена голова Жовківської РДА Надія Щур:

 — Високі вимоги до осіб, яким держава делегує виконання своїх функцій, а таких у нашому районі 276, чітко визначені  у Законі України «Про державну службу». Щорічний  Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» (містить номінації «Кращий керівник», «Кращий спеціаліст» тощо)  визначає кращих із кращих, що несуть свою службу у найрізноманітніших галузях, а саме:  освіті, медицині, культурі, соціальному захисті, в органах статистики, державного казначейства, фінансового управління  та інших.

Саме держслужбовці своєю поведінкою мають демонструвати, що не терплять будь-яких проявів корупції, відкидати пропозиції про незаконні послуги, чітко розмежовувати державну службу і приватне життя, при найменших проявах корумпованої поведінки інформувати керівника структурного підрозділу тощо. Бо від професіоналізму, принциповості, ініціативності, порядності щоденних зусиль, службової дисципліни та особистих якостей держслужбовця і залежать темпи і якість соціально-економічних перетворень, піднесення позитивного імід-жу держави, а, головне, зростання довіри до влади.

— Надіє Степанівно,  перед Вами, як  перед першим держслужбовцем у районі, стоять надважливі завдання. Хто допомагатиме Вам у виконанні запланованого?

— Сподіваюся здійснювати задумане за кваліфікованої підтримки свого колективу, що чітко виконує свої обов’зки. Адже Жовківська РДА виграла тендер на проведення 22 мікропроектів. На це виділено 3 млн. гривень. Коли отримаємо ці кошти, одразу освоюватимемо проекти, спрямовані на невідкладні суспільно-політичні та економічні потреби нашого району.

Наша команда має на меті реформувати і якісно змінити насамперед ті сфери адміністративного впливу, що найбільше цього потребують. Зміцнення матеріально-технічної бази загальноосвітніх та дошкільних закладів району, залучення додаткових інвестицій та реформування соціальної сфери – ось те надважливе, що зараз на часі.

— Чого, як керівник, побажаєте своїм підлеглим та й усім держслужбовцям з нагоди професійного свята?

— Міцне здоров’я та невичерпна енергія, я впевнена, стануть запорукою нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього України.

Зичу, аби кожен прожитий день у мирній державі приносив радість і щастя, а здійснене заслуговувало на пошану і вдячність людей.

Настя ВІГУРИЦЬКА.

P.S. Репортаж із урочистого святкування Дня державної служби, яке відбулося минулого вівторка в сесійній залі Жовківської районної ради — читайте у наступному номері.

На світлині: новопризначену голову Жовківської РДА представляв сам губернатор Львівської області Олег Синютка.