Головна Інтерв'ю В Жовкві у Центру поштового зв’язку – новий керівник

В Жовкві у Центру поштового зв’язку – новий керівник

628
0

Начальником Центру поштового зв’язку «Жовква» ЛД АТ «Укрпошта» стала Марія Горблянська (на світлині — друга зліва). Для Марії Миколаївни ця посада не нова, адже вона вже виконувала обов’язки як керівника, та і заступника начальника поштового зв’язку. Минулого вівторка обласне керівництво офіційно представило нового начальника, так  як її попередник звільнився за власним бажанням.

Інтерв’ю з Марією Горблянською — ще попереду. А сьогодні ми не могли не скористатися нагодою та попросили директора Львівської дирекції АТ «Укрпошта» Миколу Васильовича Ростова (на світлині — крайній справа) відповісти на декілька злободенних запитань:

— Яке майбутнє районного поштового зв’язку, адже подейкують, що з 2020 року всі пенсійні виплати мають намір перевести на Ощадбанк?

— Ми й надалі обслуговуватимемо пенсіонерів. Це в нас — у пріоритеті. Тому що на селі, крім поштового зв’язку, соціальної сфери немає. Відтак, робимо все, щоб усі соцвиплати йшли через «Укрпошту». У нас, на Львівщині, дуже низький показник соцвиплат через поштовий зв’язок. Якщо порівнювати, то в інших областях він набагато вищий. І дирекція ставить завдання, щоб тариф був рентабельним. Поштовики можуть це робити. Більшість населення на селі немає доступу ні до чого. Ощадбанк кожний квартал закриває по два, три відділення в області.

— Чому закриваються малі відділення?

— Відділення в сільській місцевості в області усі нерентабельні. Бо, окрім пенсій, за великим рахунком, листоноші нічого більше не розносять. Велика конкуренція, нормативи дуже жорсткі. Звичайно, ми стараємось оптимізувати ті відділення, які закрили. Тобто приєднати їх до найближчих. Людей ми не звільняємо. Практично всі населенні пункти нами охоплено.

— Чому зменшують оклади листонош?

— Сьогодні ми апелюємо до об’єднаних територіальних громад. На апаратній нараді в обласній раді ми ставимо питання про збільшення передплати на видання. Коли буде збільшення послуг, то не буде скорочень. Усе в руках самих листонош. Адже вони і від торгівлі отримують 7,5 відсотка, як премію. У нас немає обмежень. Це важка робота — хочете отримувати, треба працювати. Знаходити шляхи заробітку.

До слова,  «Укрпошта» запровадила нову послугу: виплату субсидій через поштовий зв’язок.

Наш кореспондент